Lijst gemaakt op: 18-07-2021 16:12:40
L springen Cat A/B
Datum: 17-07-2021
Aanvang: 09:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
Jury: Laarhuis, J.M.
Jury: Hindriks, J.
Jury: Reilink, A.J.
L/A-L/B, 1 parcours (6 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Vader | Kl. | Cat. | Vereniging | Kring | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | Sanne Jansen | Lucky Me | Alex | L | B | Sint Joris, PC. | OV Twente | 0 | 61,95 | 0 | 29,88 |
2 | Feline Scherphof | Binky | -- | L | B | Sint Joris, PC. | OV Twente | 0 | 72,74 | 0 | 36,59 |
|
3 | Amber Kiewiet | Shining star | Vader Onbekend | L | A | Bosruiters, PC. De | OV Vechtdal | 0 | 63,57 | 4 | 39,74 |
4 | Emmely Geerink | Kobus | -- | L | B | Diepenheim, PC. | OV Reggedal | 0 | 76,69 | 5 | 51,37 |
5 | Emmely Geerink | Cavallie | -- | L | B | Diepenheim, PC. | OV Reggedal | 18 | 94,41 | | |
x | Anouk Warmelink | Charming Lady | Vivienne's Vision Of Freedom | L | B | Lemelerveld, PC. | OV Salland | Uit2 | | | |
L springen Cat C
Datum: 17-07-2021
Aanvang: 09:35 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
Jury: Laarhuis, J.M.
Jury: Hindriks, J.
Jury: Reilink, A.J.
L/C, 1 parcours (8 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Vader | Kl. | Cat. | Vereniging | Kring | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | Denise Korf | Chico | Tongerenhof Osmium | L | C | Horseteam | OV Noord-West Overijssel / NOP | 0 | 57,55 | 0 | 28,70 |
2 | Lauren Noltes | Bonne Femme | Carlo | L | C | Eschruiters, PC. De | OV Reggedal | 0 | 58,64 | 0 | 33,26 |
|
3 | Kelsey Ensink | Danique | Paddington's O'Malley | L | C | Rossruiters, PC. De | OV Twente | 0 | 64,13 | 0 | 35,05 |
4 | Britt Haarkamp | Dancer | Vader Onbekend | L | C | Eschruiters, PC. De | OV Reggedal | 0 | 62,24 | 0 | 39,07 |
5 | Amber Kiewiet | stormwind | -- | L | C | Bosruiters, PC. De | OV Vechtdal | 0 | 60,66 | 8 | 32,83 |
6 | Sanne Van Dijke | Fellow | -- | L | C | Hertruiters, PC. | OV Reggedal | 4 | 76,17 | | |
x | Mirte Kogelman | Idyllens Archid� | S�rbys Lotus | L | C | Heeten, PC. | OV Salland | Uit2 | | | |
| Cindy Kosse | KSH ZORRO | Betton Demetri | L | C | Rossruiters, PC. De | OV Twente | Uit2 | | | |
L springen Cat D/E
Datum: 17-07-2021
Aanvang: 10:10 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
Jury: Laarhuis, J.M.
Jury: Hindriks, J.
Jury: Reilink, A.J.
L/D-L/E, 1 parcours (23 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Vader | Kl. | Cat. | Vereniging | Kring | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | Jesse Berkers | Bella Donna H | Dexter Leam Pondi | L | D | Grensruiters, PC. | OV Twente | 0 | 62,46 | 0 | 32,00 |
2 | Maurie Slagman | Breitling | -- | L | D | Achter 'n Bos, PC. | OV Reggedal | 0 | 66,64 | 0 | 34,45 |
3 | Kyra Snoeijer | Dongravin | Quasimodo Z | L | E | Deltaruiters, PC. De | OV Noord-West Overijssel / NOP | 0 | 64,52 | 0 | 35,49 |
4 | Pascal Nijeboer | Koko | Karlos NPA | L | D | Avereest En Omstreken, PC. | OV Vechtdal | 0 | 66,09 | 0 | 38,03 |
5 | Chantal Stroeve | Reigershoeve Dirk | Hoppenhof's Shardon | L | D | Slagharen, PC. | OV Vechtdal | 0 | 66,00 | 0 | 40,24 |
6 | Hanna Heetkamp | Coco | Country | L | E | Heemruiters (HV.), PC. De | OV Salland | 0 | 63,75 | 4 | 32,40 |
|
7 | Lonneke Zwienenberg | Gregory | Ramzes | L | D | Markelo, PC. | OV Reggedal | 0 | 69,67 | 4 | 32,77 |
8 | Leonie Meijerink | Marseille | Mason | L | D | Xenophon, PC. | OV Vechtdal | 0 | 64,34 | 4 | 36,50 |
9 | Dyanne Buijert | Challenge | Corso | L | D | Toi Toi, PC. | OV Noord-West Overijssel / NOP | 0 | 63,06 | 4 | 38,94 |
10 | Estelle Nijkamp | Dancing Queen | Orlando | L | D | Rossruiters, PC. De | OV Twente | 0 | 66,22 | 4 | 42,04 |
11 | Suzet Willemsen | TRC Velvet | Dusty | L | D | Bogelscamp, PC. De | OV Twente | 0 | 63,68 | 8 | 36,19 |
12 | Jip Ottes | Zenzi Boy | Zodiak | L | D | Hertruiters, PC. | OV Reggedal | 0 | 60,76 | Uit11 | |
13 | Femke Meenhuis | Drop Shot van de Marijenhoeve | Hattrick Voque | L | D | Rossruiters, PC. De | OV Twente | 4 | 62,39 | | |
14 | Anouk Huizinga | Malaga | Sulaatik's Mancinie | L | D | Noordoostpolder, PC. | OV Noord-West Overijssel / NOP | 4 | 62,94 | | |
15 | Carmen Tienstra | Starmaker | Khadiboj Van Klaverborch | L | D | Eschruiters, PC. De | OV Reggedal | 4 | 69,88 | | |
16 | Kyra Keizers | Alissia | Vader Onbekend | L | D | Sterruiters, PC. De | OV Reggedal | 4 | 70,73 | | |
17 | Kyra Heemink | Lexus | Hoppenhof's Hero | L | D | Deldenerbroek, PC. | OV Reggedal | 4 | 76,42 | | |
18 | Mikai Brandes | Henkie | Den Bramel's Baye | L | D | Oosterhoffruiters, PC. De | OV Reggedal | 8 | 56,90 | | |
19 | Emma Noltes | Luminahofs Asterix | Lamento Ill | L | D | Eschruiters, PC. De | OV Reggedal | 13 | 80,56 | | |
20 | Merle Achterhuis | Floortje | Vader Onbekend | L | D | Martiniruiters, PC. | OV Twente | 15 | 87,72 | | |
21 | Denise Zieleman | memmody | Nieuwmoeds Patrick He.Imp. 88 | L | D | Raalte, PC. | OV Salland | 15 | 88,13 | | |
22 | Phileine Stroot | Simply Brown | Knock Out | L | D | Grensruiters, PC. | OV Twente | 22 | 97,69 | | |
23 | Senne Reefhuis | Springtime | Onbekend | L | D | Bosruiters, PC. De | OV Vechtdal | 36 | 109,07 | | |
x | Indy Groot | Enterbrook's Fury | Sulaatik's Fireball | L | D | Hazelhorstruiters, PC. De | OV Vechtdal | NG | | | |
| Marith Vrugteman | High Hopes | Kylian van Orchid | L | D | Deldenerbroek, PC. | OV Reggedal | NG | | | |
| Yfke Vos | Orchid's Sharla | Justice H.R. | L | D | Eschruiters, PC. De | OV Reggedal | NG | | | |
| Britt Reuvers | Shadow of the Night | Orchid's Highland Surprice | L | D | Martiniruiters, PC. | OV Twente | NG | | | |
B springen Cat A/B
Datum: 17-07-2021
Aanvang: 12:15 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
Jury: Laarhuis, J.M.
Jury: Hindriks, J.
Jury: Reilink, A.J.
B/A-B/B, 1 parcours (16 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Vader | Kl. | Cat. | Vereniging | Kring | sptn1 | stijl1 | wvr1 | sptn2 | stijl2 | wvr2 |
1 | Floor Schr�der | Tomahawk | -- | B | B | Sint Joris, PC. | OV Twente | 0 | | | 0 | 90,0 | 9,0 |
2 | Feline Horn | Valentino du Vi | Elegant | B | B | Rossruiters, PC. De | OV Twente | 0 | | | 0 | 82,5 | 8,5 |
3 | Nikky ten Hove | Spindlewood | Wildzang's Sunstar | B | B | Achter 'n Bos, PC. | OV Reggedal | 0 | | | 0 | 76,0 | 8,0 |
4 | Salom� Bergsma | Beezie | Eppynt Silver Splash | B | B | Mars, PC. de | OV Noord-West Overijssel / NOP | 0 | | | 0 | 75,5 | 7,5 |
|
5 | Fleur Droste | pretty woman | Wildzang's Sinjeur | B | B | Sint Joris, PC. | OV Twente | 0 | | | 0 | 75,0 | 7,5 |
6 | Thijs Eshuis | Sproet | Hillam Little Drummer Boy | B | A | Hertruiters, PC. | OV Reggedal | 0 | | | 0 | 73,0 | 7,0 |
7 | Sven Nuvelstijn | Luna BJ | Vader Onbekend | B | B | Avereest En Omstreken, PC. | OV Vechtdal | 0 | | | 4 | 77,5 | 7,5 |
8 | Elisa Rietman | Koekie | -- | B | B | Arion, PC. | OV Salland | 0 | | | 4 | 73,5 | 7,0 |
9 | Isa Warmelink | Joris | Rondeels Fawn | B | B | Nieuwleusen, PC. | OV Vechtdal | 0 | | | 7 | 71,0 | 7,0 |
10 | Ines Kampman | Shakira | -- | B | A | Sallandruiters, PC. | OV Vechtdal | 0 | | | Uit12 | | |
11 | Willemijn Woort | Speedy | Vader Onbekend | B | B | Orcaruiters, PC. | OV Noord-West Overijssel / NOP | 4 | 80,0 | 8,0 | | | |
12 | Minte Nijkamp | Marshmallow | Wrentnall Gold | B | B | Vjenneruiters, PC. De | OV Reggedal | 8 | 66,0 | 6,0 | | | |
13 | Zara ten Voorde | Sammy | -- | B | B | Hagmolenruiters, PC. De | OV Reggedal | 12 | 70,0 | 7,0 | | | |
14 | Wessel Heijenk | Roosendaal's Asley | Oldenzijlster Axel | B | B | Arion, PC. | OV Salland | 12 | 68,5 | 6,5 | | | |
x | Lize van Benthem | Storm | Vader Onbekend | B | A | Grensruiters, PC. | OV Twente | Uit2 | | | | | |
| Roselyn Slendebroek | Goldsberg's Chilayne | Ceulan Cariadog | B | A | Deltaruiters, PC. De | OV Noord-West Overijssel / NOP | Uit2 | | | | | |
B springen Cat C
Datum: 17-07-2021
Aanvang: 13:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
Jury: Laarhuis, J.M.
Jury: Hindriks, J.
Jury: Reilink, A.J.
B/C, 1 parcours (16 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Vader | Kl. | Cat. | Vereniging | Kring | sptn1 | stijl1 | wvr1 | sptn2 | stijl2 | wvr2 |
1 | Mirte Kogelman | Dimmans Electron | Miclas Activ | B | C | Heeten, PC. | OV Salland | 0 | | | 0 | 87,5 | 9,0 |
2 | Lynn Fleurke | Buddy | Heidehof's Don Diego | B | C | Slagharen, PC. | OV Vechtdal | 0 | | | 0 | 85,0 | 8,5 |
3 | Lily Hasselerharm | Pinky | Molenaar's Golden King | B | C | Molenruitertjes, PC. De | OV Twente | 0 | | | 0 | 82,5 | 8,5 |
4 | Roos Ottenhof | Quinty | -- | B | C | Nieuwleusen, PC. | OV Vechtdal | 0 | | | 4 | 85,0 | 8,5 |
|
5 | Pleun Sloof | Spoorzichts Onix | Casandro van de Stomslag | B | C | Achter 'n Bos, PC. | OV Reggedal | 0 | | | 4 | 75,5 | 7,5 |
6 | Pim van Benthem | Ramona H | -- | B | C | Grensruiters, PC. | OV Twente | 0 | | | 7 | 81,5 | 7,5 |
7 | Annegre Zeeman | Nova | Orchard Red Prince | B | C | Horseteam | OV Noord-West Overijssel / NOP | 0 | | | 8 | 75,0 | 7,5 |
8 | Nova Ekkelkamp | winnetou | Vader Onbekend | B | C | Nieuwleusen, PC. | OV Vechtdal | 4 | 78,0 | 8,0 | | | |
9 | Floor Luttikhuis | Binky | Let's go van het Rozendaelhof | B | C | Grensruiters, PC. | OV Twente | 4 | 71,0 | 7,0 | | | |
10 | Jasper Hosmar | Rocky | -- | B | C | Hertruiters, PC. | OV Reggedal | 13 | 68,0 | 6,5 | | | |
11 | Eva Sloof | Spoorzicht's Jane | Woodrow Carisbrooke | B | C | Holterbergruiters, PC. De | OV Reggedal | 14 | 70,0 | 7,0 | | | |
12 | Feline Horn | Spirit | Ensor D'eversam | B | C | Rossruiters, PC. De | OV Twente | 16 | 75,0 | 7,5 | | | |
x | Famke Keppel | Midnight Sun | Eyarth Rambo | B | C | Noordoostpolder, PC. | OV Noord-West Overijssel / NOP | Uit2 | | | | | |
| Roos Jansen | Chin Chin | -- | B | C | Sint Joris, PC. | OV Twente | Uit11 | | | | | |
| Anouk Leloux | Boy | Vader Onbekend | B | C | Berg En Dal Ruiters, PC. | OV Twente | Uit11 | | | | | |
| Fleur Droste | Surprise | Bronheulog Hooch | B | C | Sint Joris, PC. | OV Twente | Uit2 | | | | | |
B springen Cat D/E
Datum: 17-07-2021
Aanvang: 15:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
Jury: Laarhuis, J.M.
Jury: Hindriks, J.
Jury: Reilink, A.J.
B/D-B/E, 1 parcours (44 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Vader | Kl. | Cat. | Vereniging | Kring | sptn1 | stijl1 | wvr1 | sptn2 | stijl2 | wvr2 |
1 | Lisa Schr�der | McKenzy | Vader Onbekend | B | D | Sint Joris, PC. | OV Twente | 0 | | | 0 | 85,0 | 8,5 |
2 | Merel Martens | Jophanmar | Burley Phantom | B | D | Sallandruiters, PC. | OV Vechtdal | 0 | | | 0 | 84,5 | 8,5 |
3 | Phileine Stroot | Minutka | Nurjev | B | D | Grensruiters, PC. | OV Twente | 0 | | | 0 | 84,0 | 8,0 |
4 | Berber Nijland | Kantje's Zorak | Justice H.R. | B | D | Hertruiters, PC. | OV Reggedal | 0 | | | 0 | 82,5 | 8,5 |
5 | Katja Veldhoven | Browny Dutch | -- | B | D | Deltaruiters, PC. De | OV Noord-West Overijssel / NOP | 0 | | | 0 | 82,0 | 8,0 |
6 | Lars Asbreuk | Meerkes Purioso | Bodo | B | D | Diepenheim, PC. | OV Reggedal | 0 | | | 0 | 80,0 | 8,0 |
7 | Nicolette van der Kolk | Vida Loca | Lux | B | E | Eschruiters, PC. De | OV Reggedal | 0 | | | 0 | 79,0 | 7,0 |
8 | Anke Maassen van den brink | Iby Eldino | Eldino | B | E | Eschruiters, PC. De | OV Reggedal | 0 | | | 0 | 76,0 | 7,0 |
9 | Dennis Bijma | Anjershof Peggy | Principal Boy | B | D | Vollenhove, PC. | OV Noord-West Overijssel / NOP | 0 | | | 0 | 75,0 | 7,5 |
10 | Juliette Kappert | Uno Momento | Lomansheide Brent | B | D | Horstruiters (PSC.), PC. De | OV Salland | 0 | | | 4 | 84,5 | 8,5 |
11 | Sanne Schr�der | Gentle Touch | Synod Moses | B | D | Sint Joris, PC. | OV Twente | 0 | | | 4 | 82,0 | 8,0 |
|
12 | Annemijn Wolters | Bandit Deluxe | Babaloub Du Vi | B | E | Eschruiters, PC. De | OV Reggedal | 0 | | | 4 | 80,0 | 8,0 |
13 | Lian Van Veen | Kronos van Orchid's | Kanshebber | B | D | Avereest En Omstreken, PC. | OV Vechtdal | 0 | | | 4 | 75,5 | 7,5 |
14 | Maudi Slaghuis | Roos | -- | B | D | Markelo, PC. | OV Reggedal | 0 | | | 4 | 75,0 | 7,5 |
15 | Hanna Heetkamp | Schanebroek's Apple | Bovenheigraaf's Camillo | B | D | Heemruiters (HV.), PC. De | OV Salland | 0 | | | 4 | 75,0 | 7,0 |
16 | Mirthe Sluijer | Snowy | Vader Onbekend | B | D | Bosruiters, PC. De | OV Vechtdal | 0 | | | 4 | 70,0 | 7,0 |
17 | Marlies Zaalberg | Isala's Panta Rhei | Pippin's Pride A.T. | B | E | Heemruiters (HV.), PC. De | OV Salland | 0 | | | 12 | 78,0 | 7,5 |
18 | Malon Metselaar | Quadro | rowan | B | D | Toi Toi, PC. | OV Noord-West Overijssel / NOP | 0 | | | Uit11 | | |
| Rens Odink | Eikenhorst's Liza | De Mensinghe's Rinaldo | B | D | Vollenhove, PC. | OV Noord-West Overijssel / NOP | 0 | | | Uit11 | | |
| Pim van Benthem | Einstein H | Woodrow Carisbrooke | B | D | Grensruiters, PC. | OV Twente | 0 | | | Uit2 | | |
| Sanne Jansen | Gold Fever | Polsbury Pessoa | B | D | Sint Joris, PC. | OV Twente | 0 | | | Uit12 | | |
| Lily Hasselerharm | Oatfield Rosie | Banks Timber | B | D | Molenruitertjes, PC. De | OV Twente | 0 | | | Uit2 | | |
23 | Doutsen Jansen | Dulce Evita's dance | Sandreo | B | E | Heideruiters, PC. De | OV Vechtdal | 4 | 85,0 | 8,5 | | | |
24 | Eryn Kerkhof | Penotti | Vader Onbekend | B | D | Nieuwleusen, PC. | OV Vechtdal | 4 | 77,5 | 7,5 | | | |
25 | Ilona Altena | Sylvester | Hoppenhof's Erwin He.stb.236 | B | D | Vollenhove, PC. | OV Noord-West Overijssel / NOP | 4 | 76,0 | 8,0 | | | |
26 | Maud Reekers | Spoekedammetje3s Maestro | Spoekedammetje's Nick | B | D | Molenruiters, PC. De | OV Twente | 4 | 75,5 | 7,5 | | | |
27 | Susan Borghuis | Iceford Sugar Babe | Onbekend | B | D | Rossruiters, PC. De | OV Twente | 4 | 75,0 | 7,0 | | | |
28 | Yara Noeverman | Take It Easy | -- | B | D | Nieuwleusen, PC. | OV Vechtdal | 4 | 63,0 | 6,0 | | | |
29 | Mauri Goossen | Evita | Jacodi's Bo's Barclay | B | D | Achter 'n Bos, PC. | OV Reggedal | 6 | 80,0 | 8,0 | | | |
30 | Gerlinde Van Ekeren | Ard Haze | Glencarrig Joe | B | D | Heemruiters (HV.), PC. De | OV Salland | 7 | 68,5 | 6,5 | | | |
31 | Alisha Korf | Salto Patento | Kanshebber | B | D | Horseteam | OV Noord-West Overijssel / NOP | 8 | 77,5 | 7,5 | | | |
32 | Kirsten Kamphuis | Amira | Vader Onbekend | B | E | Sallandruiters, PC. | OV Vechtdal | 8 | 75,5 | 7,5 | | | |
33 | Lian Scholten | Cookie Dough | Vader Onbekend | B | D | Deldenerbroek, PC. | OV Reggedal | 8 | 75,0 | 7,5 | | | |
34 | Anouk van Haaren | Kantje's Kyana | Lomansheide Brent | B | D | Heuvelruitertjes, PC. De | OV Salland | 9 | 77,5 | 7,5 | | | |
35 | Alisha Korf | Sidney | Lomansheide Brent | B | D | Horseteam | OV Noord-West Overijssel / NOP | 10 | 80,0 | 8,0 | | | |
36 | Lotte Weusthof | Mucky | High Shutterfly | B | D | Rossruiters, PC. De | OV Twente | 16 | 68,0 | 6,5 | | | |
37 | Lara Hekking | Kane van Equi center | Kraneveld's Kadans | B | D | Heeten, PC. | OV Salland | 20 | 73,0 | 7,0 | | | |
x | Myrthe Kalenkamp | Kelbi | Kenaf | B | D | Eschruiters, PC. De | OV Reggedal | Uit2 | | | | | |
| Sanne Kalenkamp | Copperfield | Valentino | B | D | Eschruiters, PC. De | OV Reggedal | Uit2 | | | | | |
| Lize Noeverman | Casper | Nieuwmoeds Patrick He.Imp. 88 | B | D | Nieuwleusen, PC. | OV Vechtdal | Uit2 | | | | | |
| Maureen Klok | Mandy'smadonna | Orlando | B | D | Slagharen, PC. | OV Vechtdal | Uit2 | | | | | |
| Roosmarijn Veltkamp | Pick Wick | Wellhouse Sportsman | B | D | Eschruiters, PC. De | OV Reggedal | Uit2 | | | | | |
| Lauri Asbreuk | Cadence | Onbekend | B | E | Diepenheim, PC. | OV Reggedal | Uit2 | | | | | |
| Pascal Nijeboer | Kamal R | Khadiboj Van Klaverborch | B | E | Avereest En Omstreken, PC. | OV Vechtdal | Uit2 | | | | | |
| Kim Fidder | Bo | Manus | B | D | Berkenruiters, PC. De | OV Salland | NG | | | | | |
| Noortje Zissler | Nimo | Principal Dream vd Delthoeve | B | D | Vijf Marken, PC. De | OV Twente | NG | | | | | |
| Anyke Jansen | Caprice | Tenerife Vdl | B | E | Heideruiters, PC. De | OV Vechtdal | NG | | | | | |
| Rosemarie Tenniglo | Miep | Columbus | B | E | Bergruiters, PC. De | OV Twente | NG | | | | | |