KNHS Regio Overijssel
Nieuws: Verslag Galoppade 2014 pony\'s
Terug naar overzicht...

Galoppade 2014 pony’s

Op zaterdag 9 augustus vonden de Regiokampioenschappen Overijssel 2014, de ‘Galoppade’ voor ponycombinaties plaats. De beste combinaties uit de vijf kringen gingen de strijd aan om de kampioenstitels en afvaardigingen naar Ermelo. Het terrein van Rijvereniging Bathmen lag er prachtig bij en hoewel de dag regenachtig begon was het weer in de middag perfect.

In de individuele dressuur zette Ilse Volkerink de hoogste dagscore neer met 68.83%. Met haar 6-jarige Wise Guy (v. Bodo) was ze veruit de beste in de D/E-L2 rubriek. In de AB klasse B scoorde Anna Holtland met haar beide pony’s exact dezelfde score, via de ex-aequo regeling kreeg haar pony Drieske het kampioenslint omgehangen en won ze met Spetter vd Laarbeek Hoeve de tweede prijs. Maybrett Schreur kende een succesvol kampioenschap. Met haar pony Nautilus (v. Wielgerma’s Nelson) schreef de amazone van PC de Vijf Marken als tweede starter de kampioenstitel in de D/E-M1 op haar naam en met Leuns Veld’s Winston (v. Bodo) verdiende ze in de D/E-Z1 een startbewijs voor de Hippiade. De klasse Z2 D/E werd gedomineerd door Ilona van Veldhuizen. De amazone van de Haaltandruiters wist in het eerste onderdeel te overtuigen door de eerste twee plaatsen in te nemen in de tussenstand. In het tweede onderdeel noteerde Lynn Wossink met Royal Star Quincy de hoogste score. Na het opmaken van het eindklassement werd Ilona met Nauty Boy (v. Neptune vd Beekerheide) gehuldigd als kampioen en nam ze met I Am The King (v. Idzard) de tweede prijs in ontvangst.

Bij het springen categorie A/B klasse B ging de regiotitel naar de 8-jarige Evi Wiefferink met haar B-pony Jumper, ze kreeg voor haar barragerit van gastjurylid Liza Tiebot een stijlbeoordeling van 78,5. Ook Martijn Blankvoort ontving een stijlbeoordeling van 78,5 punten met zijn 5-jarige merrie Spithoven’s Elexa Mb (v. Ampere) en was hiermee de beste in de E klasse B. Thijmen Vos zette met de 21-jarige schimmel Mario (v. Serock Crusader) een zeer snelle barragetijd neer, en won daarmee de regiotitel in de C klasse L. In de D/E klasse L plaatsten 11 combinaties zich voor de barrage. Bas Haarhuis was de concurrentie de baas met een zeer scherpe barragerit met Jacodi’s Brassy’s Breeze (v. Polsbury Pirelli). In de klasse ZZ categorie D bleven na twee manches uiteindelijk drie barragekandidaten over. Ties Rothstegge wist het parcours van parcoursbouwer Jos Brinkman met Boyne Ashanti het snelste foutloos te voltooien en won de regiotitel.

Dit jaar waren er maar liefst 20 verenigingen die deelnamen aan het verenigingskampioenschap, dit leverde een zeer spannende strijd op. Tijdens de huldiging was de blijdschap bij het winnende team van de Deltaruiters IJsselmuiden dan ook groot! De kampioenen van de afdelingsdressuur en de verenigingskampioen konden na afloop genieten van gebak aangeboden door de organiserende vereniging. De dressuurkampioenen, viertallen, zestal en verenigingsteams werden als afsluiting van de dag allen gehuldigd in mooie kampioenenparade. Het regiobestuur van Overijssel feliciteert alle prijswinnaars met de behaalde prestaties en wenst alle afgevaardigden veel succes en plezier op de Hippiade!

Uitslagen:
Dressuur: AB-B:
1. Anna Holtland-Drieske (63.83), 2. Anna Holtland-Spetter (63.83), 3. Maud van der Kolk-Cupido (63.33) C-B 1. Gerco Rienties-Wesley (67.50), 2. Savannah Brandes-Lyamba (65.83), 3. Ashley Spiele-proud mary special (64.67), 4. Harmke de Greef-Indigo (64.00) D-B 1. Claudia Krijgsman-Saffir (68.33), 2. Wybe Scholten-Diëgo Sw (66.50), 3. Jojanne Dalemans-Hoppenhof’s Jack (64.50), 4. Anna Post-Bodoboy (64.33), 5. Sanne Molendijk-Uncle Sam (64.33), 6. Enola Mulder-Granouche (63.83) E-B 1. Eline Brok-Zoë Rosso (65.17), 2. Enola Mulder-Ebboney (65.00), 3. Saskia Douma-Everton S (64.83) AB-L1 1. Rebecca ten Voorde-Marscha (65.17), 2. Vera Kremer-Snoet (65.00), 3. Merel Blankvoort-O’Fields Landor MB (63.83) C-L1 1. Milou Ekkel-Kinai (64.33), 2. Jorinde Prenger-Sita (63.17), 3. Dana Aarnink-Eikenhorst’s Sandy (62.50) D-L1 1. Nikki van der Laan-Berkelhof Tycho (66.50), 2. Janine Kempers-Orchid’s Yacumo (66.00), 3. Dinja Middelkamp-Double Trouble (65.67), 4. Jamy van Doormolen-Desert’s Mistral (65.00), 5. Sacha Bosch-Easter vd Leliaard (64.67) E-L1 1. Sharon Kamphuis-Flower Girl (62.33), 2. Sharon Haspers-Peter (61.17), 3. Bente Karstanje-Uniek (59.50) AB-L2 1. Gerco Rienties-Sissie (65.67) C-L2 1. Fayegale Krieger-I Follow You (63.33) DE-L2 1. Ilse Volkerink-Wise Guy (68.83), 2. Dylian Roelofs-Jacodie’s Bo’s Blaze (66.33), 3. Andel Odink-Kalief (65.67), 4. Marlée Mensink-Golden Midway (65.50) B-M1 1. Benthe van Baren-Populair (56.67) C-M1 1. Dylian Roelofs-Calypso (65.50) DE-M1 1. Maybrett Schreur-Nautilus (66.83), 2. Annelotte Felix-Mastro’s Night And Day (66.17), 3. Dicky Kuyt-Westpoort’s Deborah (64.00), 4. Eline Prenger-Jelmer (62.67) DE-M2 1. Monica Borger-Beau Dancer (67.33), 2. Aniek Fokkert-Calypso (62.83) C-Z1 1. Savannah Brandes-Prince (57.65) DE-Z1 1. Marit Golsteijn-Viktor (63,02), 2. Anne van Otten-Steendieks Hamilton (62.58), 3. Maybrett Schreur-Leuns Veld’s Winston (62.50) D-Z2 1. Ilona van Veldhuizen-Nauty Boy (65.62), 2. Ilona van Veldhuizen-I Am The King (65.46)
Springen: AB-B 1. Evi Wiefferink-Jumper, 2. Anniek Lammertink-Cooky, 3. Pascalle Donders-Gracia, 4. Gwendolyn Krieger-Rhytmical C-B 1. Dana Aarnink-Eikenhorst’s Sandy, 2. Renske Schutte-Jacinth, 3. Marell Engebers-Paris, 4. Birte Kortman-Agrio’s William, 5. Marjolein Tenniglo-Surprise D-B 1. Dylian Roelofs-Jacodie’s Bo’s Blaze, 2. Sabien Journee-Maxima, 3. Machteld Bronkhorst-Pitchoun De Civry, 4. Marie-fleur Woolderink-Zaragossa, 5. Lisa Tijhuis-Orchid’s Roos, 6. Desteny Hulsman-Kelando D, 7. Anouk Bolks-Lucka, 8. Rian van der Sluis-Igmar, 9. Wendelie Flier-Vito E-B 1. Martijn Blankvoort-Spithoven’s Elexa Mb, 2. Sjeel Grimberg-Conquistador, 3. Kim Schouten-Valesca, 4. Kim Bakhuis-Alexia AB-L 1. Thijmen Vos-Mario, 2. Merel Blankvoort-O’Field’s Landor MB, 3. Wesley de Boer-Ma Belle C-L 1. Britt ter Harmsel-Sugar Pine, 2. Thijmen Vos-Sunshine, 3. Tom Busscher-Moonlight, 4. Susanne Zaalberg-Cindy DE-L 1. Bas Haarhuis-Jacodi’s Brassy’s     Breeze, 2. Janine Kempers-Orchid’s Yacumo, 3. Niels Roelink-Winchester, 4. Nynke Veenhof-Kalido II v. Klaverborch, 5. Iris Zwienenberg-Fairytale, 6. Maréll Lankamp-Lady, 7. Jan Steenbeeke-Jufferbeek’s Dendermonde, 8. Anouk Vermue-Wonderboy, 9. Niels Roelink-Milton C-M 1. Chenoa ten Wolde-Mistery, 2. Kim Droste-Summer, 3. Lars Wigger-Jasper DE-M 1. Tania van Leeuwen-Dollar Girl, 2. Sven Haarhuis-Top dominique, 3. Noa Grevinga-Olala, 4. Iris Zwienenberg-Korporaal van Orchid’s, 5. Rianne Dijkers-Sky High, 6. Suzanne Beniest-Guus C-Z 1. Iris Elshof-Orchid’s Ela DE-Z 1. Coen Kerbert-Hazelhorst Luca, 2. Elike Morsink-Anouk, 3. Britt Wiefferink-Double-o-seven!, 4. Elike Morsink-Flame, 5. Anouk Elshof-Dicem Reiley, 6. Nadieh van den Brink-Charity DE-ZZ 1. Ties Rothstegge-Boyne Ashanti, 2. Berber Dijkman-Allstar, 3. Aileen Menneken-Kellogs
Afdelingsdressuur: zestal L ABCDE 1. HTC Hessum (64.80) viertal L ABC 1. PC De Hertruitertjes (64.40) viertal L/M CDE 1. PC de Oosterhoffruiters (62.80)
Verenigingskampioenschap: 1. Deltaruiters Team 1 (780), 2. Heuvelruitertjes (764), 3. Sallandruiters Team 2 (763), 4. Bosruiters (743), 5. Zwartewaterruiters (730)


Geplaatst: 23 februari 2017
Agenda:
26 / 27
juli
Galoppade 2019 paarden Heeten
03
augustus
Galoppade 2019 pony's Heeten
31 / 01
januari
Indoorkampioenschap 1e weekend
07 / 08
februari
Indoorkampioenschap 2e weekend
14 / 15
februari
Indoorkampioenschap 3e weekend