KNHS Regio Overijssel
Bestuur KNHS Regio Overijssel

Marja Eenkhoorn-Breman                              
Voorzitter & Afgevaardigde KNHS Ledenraad
      
T: 06-29246288                        

E: voorzitter@knhsregiooverijssel.nl             
                 
                              
Marja Eenkhoorn-Breman
Algemeen secretariaat (tijdelijk)
T:
E: algemeensecr@knhsregiooverijssel.nl                              


Ernie Vennevertloo  
Penningmeester & vice-voorzitter         
E: penningmeester@knhsregiooverijssel.nl         

Loes Meijerink
Wedstrijdsecretariaat
T: 06-14466737
E: pony@knhsregiooverijssel.nl
E: paard@knhsregiooverijssel.nl
Kring Salland

Elise Grotentraast                    
Wedstrijdkalender & webmaster                                 
E: wedstrijdkalender@knhsregiooverijssel.nl        
Kring Salland                        

Albert Beens
Jeugd- &  ponyzaken
E: jeugdenponyzaken@knhsregiooverijssel.nl
Kring NWO-NOP                     

Wim Renes
Springen
Kring Reggedal

Gerrit Jan Meijer                                              
Recreatie                           
E: recreatie@knhsregiooverijssel.nl                                   

Brigit Loman
Kring Twente  


Reinier Hoedemaker
Opleidingen en Hippisch  Platform Overijssel
E: opleidingen@knhsregiooverijssel.nl

Hans Lodewijks
Hippisch  Platform Overijssel

Albert  Koobs               
Eventing                   
E: eventing@knhsregiooverijssel.nl                          

 

 

Agenda:
27
november
ALV Nijverdal
01 / 02
februari
Indoorkampioenschap 2019
08 / 09
februari
Indoorkampioenschap 2019
15 / 16
februari
Indoorkampioenschap 2019
26 / 27
juli
Galoppade 2019 paarden kring Salland
03
augustus
Galoppade 2019 pony's kring Salland