KNHS Regio Overijssel
Regiokampioenen ponys

Een overzicht van de regiokampioenen pony's vanaf 2012 t/m heden

Outdoor 2018 Springen klasse B  AB: Vince Nanning met Knirremeis, kring Vechtdal
Outdoor 2018 Springen klasse B  C: Yfke Vos met Skik, kring Reggedal
Outdoor 2018 Springen klasse B  DE: Laureen Veerman met Peter The Great, kring Vechtdal
Outdoor 2018 Springen klasse L AB: Jesse Berkers met Dragon, kring Twente
Outdoor 2018 Springen klasse L C: Faye Louise Vos met Apache, kring Reggedal
Outdoor 2018 Springen klasse L DE:  Anniek Lammterink met Power, kring Reggedal
Outdoor 2018 Springen klasse M C: Nina Bolink met Amigo, kring Reggedal
Outdoor 2018 Springen klasse M DE: Chantal Vos met Favorite's Halifax D, kring Twente
Outdoor 2018 Springen klasse Z  C: Evi Wiefferink met Victor, kring Reggedal
Outdoor 2018 Springen klasse Z  DE: Iris Elshof met Super Trooper S, kring Salland
Outdoor 2018 Springen klasse ZZ DE: Mart  IJland met Flame, kring Twente
Outdoor 2018 Dressuur klasse B  AB: Bibi den Toom met Heidepeel's Natalja, kring Vechtdal
Outdoor 2018 Dressuur klasse B C: Janneco Brouwer met Spring Star's Simba, kring NWO-NOP
Outdoor 2018 Dressuur klasse B  DE: Charel Visscher met Closelake Lady Jane, kring NWO-NOP
Outdoor 2018 Dressuur klasse L1 AB: Tara van de Linde met Oldenzijlster Brendan, kring NWO-NOP
Outdoor 2018 Dressuur klasse L1 C: Jamie Boeve met Fairytales Korriander, kring NWO-NOP
Outdoor 2018 Dressuur klasse L1 DE: Jojanne Dalemans met Bigboy Cracky, kring Reggedal
Outdoor 2018 Dressuur klasse L2 AB: Yelin Kayalar met Rhytmical, kring Reggedal
Outdoor 2018 Dressuur klasse L2 C: Gwendolyn Krieger met Haanpaol's Rossi, kring Vechtdal
Outdoor 2018 Dressuur klasse L2 DE: Laura Lok met Romantic Jolli, kring Salland
Outdoor 2018 Dressuur klasse M1M2 AB: Kian Liefers met Sunstar's Cupdio, kring Reggedal
Outdoor 2018 Dressuur klasse M1M2 C: Benthe Meijerink met Joyce Bevs, kring Salland
Outdoor 2018 Dressuur klasse M1 DE: Gwendolyn Krieger met Chapeau!, kring Vechtdal
Outdoor 2018 Dressuur klasse M2 DE: Noor Daniels met Grasshopper V.L. kring Reggedal
Outdoor 2018 Dressuur klasse Z1 C: Gwendolyn Krieger met Heidepeel's Constantijn, kring Vechtdal
Outdoor 2018 Dressuur klasse Z1 DE: Fayegale Krieger met Chapeau!, kring Vechtdal
Outdoor 2018 Dressuur klasse Z2 DE:  Isabelle Jochems met Majestic Sogno, kring Reggedal
Outdoor 2018 Bixie dressuur klasse AA: Berber Nijland met  Sunny Boy, kring Reggedal
Outdoor 2018 Bixie dressuur klasse A: Noor Hekking met Al Capony, kring Salland
Outdoor 2018 Bixie dressuur klasse B1: Sanne Winter met Sunrise, kring NWO-NOP
Outdoor 2018 Bixie springen klasse AA: Floor Luttikhuis met Spotty, kring Twente en Isa Bredewout met Goldy, kring NWO-NOP
Outdoor 2018 Bixie springen klasse A: Imke Striper met Luna, kring Vechtdal
Outdoor 2018 Viertal klasse L BCDE:  PC  De Eschruiters, kring Reggedal
Outdoor 2018 Viertal klasse Z  BCDE: HTC  Hessum
Outdoor 2018 zestal klasse L ABCDE:  HTC  Hessum
Outdoor 2018 Verenigingskampioenschap:  Deltaruiters, kring NWO-NOP

Indoor 2018 Springen klasse B  AB: Jolijn van Niel met Spring Surprise, kring NWO-NOP
Indoor 2018 Springen klasse B  C: Alisha Korf met Rintintin, kring NWO-NOP
Indoor 2018 Springen klasse B  DE: Glen Donders met Dl Dion, kring Twente
Indoor 2018 Springen klasse L AB: Justin Koopmans met De Boer-Horstrucks Lucky Me, kring Vechtdal
Indoor 2018 Springen klasse L C: Loes Bronsvoort met Macho, kring Reggedal
Indoor 2018 Springen klasse L DE:  Louise van den Berg met Snowfoxy, kring Salland
Indoor 2018 Springen klasse M C: Mel van der Kamp met De Mensinghe's Sophie, kring Vechtdal
Indoor 2018 Springen klasse M DE: Daphne van den Berg met Jackpot, kring Vechtdal
Indoor 2018 Springen klasse Z  C: Niels Elshof met Twister, kring Salland
Indoor 2018 Springen klasse Z  DE: Wesley de Boer met Denver, kring Vechtdal
Indoor 2018 Springen klasse ZZ DE: Mart  IJland met Fantasia, kring Twente
Indoor 2018 Dressuur klasse B  AB: Jolijn van Niel met Spring Surprise, kring NWO-NOP
Indoor 2018 Dressuur klasse B C: Jaimy Boeve met Fairytales Korriander, kring NWO-NOP
Indoor 2018 Dressuur klasse B  DE: Iris Sloof met Turfhorst let's be better, kring Reggedal
Indoor 2018 Dressuur klasse L1 AB: Louise van Nes met Heidepeel's Natalja, kring Vechtdal
Indoor 2018 Dressuur klasse L1 C: Hannah Stempher met Utopia Lucky Lady Lunar, kring NWO-NOP
Indoor 2018 Dressuur klasse L1 DE: Laura Lok met Romantic Jolli, kring Salland
Indoor 2018 Dressuur klasse L2 AB: Imke Jansen met Mila, kring Salland
Indoor 2018 Dressuur klasse L2 C: Lieve Berndsen met Piny, kring Twente
Indoor 2018 Dressuur klasse L2 DE: Maxime van Dijk met Coelenhage's Parco, kring NWO-NOP
Indoor 2018 Dressuur klasse M1M2 AB: Mirte Kogelman met Golden Spirit, kring Salland
Indoor 2018 Dressuur klasse M1M2 C: Gwendolyn Krieger met Heidepeel's Constantijn, kring Vechtdal
Indoor 2018 Dressuur klasse M1 DE: Tessa Rumph met Vierwindstreken Junior, kring Vechtdal
Indoor 2018 Dressuur klasse M2 DE: Noor Daniels met Grasshopper V.L. kring
Indoor 2018 Dressuur klasse Z1 C: Mirthe Bakker met Sultan, kring NWO-NOP
Indoor 2018 Dressuur klasse Z1 DE: Amanda de Boer met De Kuilen's Brody, kring NWO-NOP
Indoor 2018 Dressuur klasse Z2 DE:  Lisa Joosse met Viktor, kring Vechtdal

 

 

Outdoor 2017 Springen klasse B AB: Jolijn van Niel met Spring Surprise, kring NWO-NOP
Outdoor 2017 Springen klasse B C: Tansy Veldkamp met Tango, kring Vechtdal
Outdoor 2017 Springen klasse B  DE: Nadieh Rens met Jerina, kring Vechtdal
Outdoor 2017 Springen klasse L AB: Justin Koopmans met De Boer-Horsetrucks Lucky Me, kring Vechtdal
Outdoor 2017 Springen klasse L C: Loes Bronsvoort met Macho, kring Reggedal
Outdoor 2017 Springen klasse L DE: Lars Maathuis met Miss Snowy, kring Twente
Outdoor 2017 Springen klasse M C: Evi Wiefferink met Victor, kring Reggedal
Outdoor 2017 Springen klasse M DE: Mart IJland met Dinand, kring Twente
Outdoor 2017 Springen klasse Z  C: Ruth van der Linde met Magnum, kring NWO-NOP
Outdoor 2017 Springen klasse Z DE: Job Rothstegge met Dinky Toy, kring Twente
Outdoor 2017 Springen klasse ZZ  DE: Mart IJland met Fantasia, kring Twente
Outdoor 2017 Dressuur klasse B AB: Yelin Kayalar met Rhytmical, kring Reggedal
Outdoor 2017 Dressuur klasse B C: Ilona van Leussen met Indoctro's Felix, kring Salland
Outdoor 2017 Dressuur klasse B DE: Jolien Felix met Nobis Joris, kring NWO-NOP
Outdoor 2017 Dressuur klasse L1 AB: Jade Kalshoven met Kalshoven's O'Fields Landor, kring Vechtdal
Outdoor 2017 Dressuur klasse L1 C: Silke Arnold met Happy Dancer, kring Reggedal
Outdoor 2017 Dressuur klasse L1 DE: Nadieh Rens met Jerina, kring Vechtdal
Outdoor 2017 Dressuur klasse L2 AB: Jolien Felix met Edelboy, kring NWO-NOP
Outdoor 2017 Dressuur klasse L2 C: Noortje ten Cate met Macho, kring Reggedal
Outdoor 2017 Dressuur klasse L2 DE: Dana Aarnink met Felicity, kring Salland
Outdoor 2017 Dressuur klasse M1M2AB: Lonneke Hardeman met Amigo, kring Twente
Outdoor 2017 Dressuur klasse M1M2C: Mirthe Bakker met Sultan, kring NWO-NOP
Outdoor 2017 Dressuur klasse M1 DE: Nické Miskotte met Brouwerhaven's Diva, kring Reggedal
Outdoor 2017 Dressuur klasse M2 DE: Sterre Tromp met Dexter, kring Vechtdal
Outdoor 2017 Dressuur klasse Z1Z2C:-
Outdoor 2017 Dressuur klasse Z1 DE: Isabelle Jochems met Majestic Sogno, kring Reggedal
Outdoor 2017 Dressuur klasse Z2 DE: Else Felix met Golden Challenga, kring NWO-NOP
Outdoor 2017 Viertal klasse L ABC: Team HEVEKO, kring Salland
Outdoor 2017 Viertal klasse L BCDE: PC Heeten, kring Salland
Outdoor 2017 Viertal klasse M BCDE: Team Lol met je knol
Outdoor 2017 Zestal klasse L ABCDE: HTC  Hessum
Outdoor 2017 Verenigingskampioenschap:  PC De Deltaruiters, kring NWO-NOP
Outdoor 2017 Eventing klasse B DE: Odile Kolkman met Saffier, kring Salland
Outdoor 2017 Eventing klasse L DE: Lorena Spijkerman met Martijn, kring Salland
Outdoor 2017 Eventing klasse M DE: Loïs Joosse met Dukershoeve Orchid's Matandra, kring Vechtdal


Indoor 2017 Springen klasse B AB: Benthe Meijerink met Comm's Forest Dille, kring Salland
Indoor 2017 Springen klasse B  C: Dewi Olthof met Esprit, kring Reggedal
Indoor 2017 Springen klasse B  DE: Dion Koopmans met Billy Jean, kring Vechtdal
Indoor 2017 Springen klasse L AB: Alisha Korf met Dotje, kring NWO-NOP
Indoor 2017 Springen klasse L C: Roos Wevers met Mistery, kring Reggedal
Indoor 2017 Springen klasse L DE:  Daphne van dne Berg met Jackpot, kring Vechtdal
Indoor 2017 Springen klasse M C: Dion Koopmans met Isla Bonita, kring Vechtdal
Indoor 2017 Springen klasse M DE: Janneke Huttenhuis met Kellogs, kring Twente
Indoor 2017 Springen klasse Z  C: Esmée Kijk in de Vegte met Captain Jack, kring Salland
Indoor 2017 Springen klasse Z  DE: Lars Wigger met Bliksem, kring Twente
Indoor 2017 Springen klasse ZZ DE: Elike Morsink met Anouk, kring Twente
Indoor 2017 Dressuur klasse B AB: Kas Gorter met Daisy, kring Salland
Indoor 2017 Dressuur klasse B  C: Laureen Veerman met Tinkle Bell's Roxstar, kring Vechtdal
Indoor 2017 Dressuur klasse B  DE: Lisanne Stroeve met Heidbergs Nice Dancer, kring Vechtdal
Indoor 2017 Dressuur klasse L1 AB: Jolien Felix met Edelboy, kring NWO-NOP
Indoor 2017 Dressuur klasse L1 C: Anique Frans met Mister Sock's, kring NWO-NOP
Indoor 2017 Dressuur klasse L1 DE: Tessa Rumph met Vierwindstreken Junior, kring Vechtdal
Indoor 2017 Dressuur klasse L2 AB: Marlou Poelarends met Lente, kring Vechtdal
Indoor 2017 Dressuur klasse L2 C: Gwendolyn Krieger met Heidepeel's Constantijn, kring Vechtdal
Indoor 2017 Dressuur klasse L2 DE: Nické Miskotte met Brouwerhaven's Diva, kring Reggedal
Indoor 2017 Dressuur klasse M1M2AB: Benthe Meijerink met Comm's Forest Dille, kring Salland
Indoor 2017 Dressuur klasse M1M2C: Mirthe Bakker met Sultan, kring NWO-NOP
Indoor 2017 Dressuur klasse M1 DE: Emma Sloof met Speyckbosch Dickens, kring Reggedal
Indoor 2017 Dressuur klasse M2 DE: Merel Kuiper met Dailan du Bois, kring Vechtdal
Indoor 2017 Dressuur klasse Z1Z2C: Louise van den Berg met Magic, kring Salland
Indoor 2017 Dressuur klasse Z1 DE: Claudia Krijgsman met Saffir, kring Reggedal
Indoor 2017 Dressuur klasse Z2 DE: Ilse Volkerink met Wise Guy, kring Salland

Outdoor 2016 Springen klasse B AB: Lars Maathuis met Blisz, kring Twente
Outdoor 2016 Springen klasse B  C: Kim Loman met Rianwyn Welsh Flyer, kring Twente
Outdoor 2016 Springen klasse B DE: Rosanne Maathuis met Palop, kring Twente
Outdoor 2016 Springen klasse L AB: Bjorn Dijkstra met Chester, kring Twente
Outdoor 2016 Springen klasse L C: Niels Elshof met Twister, kring Salland
Outdoor 2016 Springen klasse L DE: Britt Wevers met Top Dominique, kring Reggedal
Outdoor 2016 Springen klasse M C: Caresse Kolkman met Caruso, kring Reggedal
Outdoor 2016 Springen klasse M DE: Kim Droste met King Cavalier, kring Twente
Outdoor 2016 Springen klasse Z  C: Esmée Kijk in de Vegte met Captain Jack, kring Salland
Outdoor 2016 Springen klasse Z  DE: Enola Mulder met Granouche, kring Twente
Outdoor 2016 Springen klasse ZZ DE: Madée Schuttenbeld met Giorgio, kring Twente
Outdoor 2016 Dressuur klasse B AB: Jade Kalshoven met Kalshoven O'Fields Landor, kring Vechtdal
Outdoor 2016 Dressuur klasse B  C: Gwendolyn Krieger met Heidepeel's Constantijn, kring Salland
Outdoor 2016 Dressuur klasse B  DE: Carolien Altena met Komeet, kring NWO-NOP
Outdoor 2016 Dressuur klasse L1 AB: Lonneke Hardeman met Amigo, kring Twente
Outdoor 2016 Dressuur klasse L1 C: Edith Post met Mini Hoeve's Elwin, kring NWO-NOP
Outdoor 2016 Dressuur klasse L1 DE: Marlou Drossaers met Foxfine, kring Reggedal
Outdoor 2016 Dressuur klasse L2 AB: Gwendolyn Krieger met Heidepeel's Britt, kring Salland
Outdoor 2016 Dressuur klasse L2 C: Laura Lok met Donja, kring Salland
Outdoor 2016 Dressuur klasse L2 DE: Jojanne Dalemans met Baroe, kring Reggedal
Outdoor 2016 Dressuur klasse M1M2AB: Benthe Meijerink met Comm's Forest Dille, kring Salland
Outdoor 2016 Dressuur klasse M1M2C: Tessa Rumph met I Follow You, kring Vechtdal
Outdoor 2016 Dressuur klasse M1 DE: Beau Sollie met Tunja's Aljardie, kring Vechtdal
Outdoor 2016 Dressuur klasse M2 DE: Shanaya Karadag met Volltreffers's Volante, kring Twente
Outdoor 2016 Dressuur klasse Z1Z2C: -
Outdoor 2016 Dressuur klasse Z1 DE: Maud de Bruijn met Lucky Luuk, kring Vechtdal
Outdoor 2016 Dressuur klasse Z2 DE: Annelotte Felix met Golden Challenge, kring NWO-NOp
Outdoor 2016 Viertal klasse L ABC: PC Heeten, kring Salland
Outdoor 2016 Viertal klasse L CDE: PC Snorrewind, kring Reggedal
Outdoor 2016 Viertal klasse M CDE: PC Heeten, kring Salland
Outdoor 2016 Zestal klasse L ABCDE: HTC Hessum
Outdoor 2016 Verenigingskampioenschap: PC  Heeten, kring Salland
Outdoor 2016 Eventing klasse B: Lorena Spijkerman met Martijn, kring Salland
Outdoor 2016 Eveinting klasse L:  Loïs Joosse met Roos v/d Dukershoeve, kring Vechtdal
Outdoor 2016 Eventing klasse M: Loïs Joosse met Dukerhoeve's Orchid's Matandra, kring Vechtdal

Indoor 2016 Springen klasse B  AB: Chloe in het Veld met Spirit, kring Twente
Indoor 2016 Springen klasse B  C: Pascalle Donders met Sky Dancer, kring Twente
Indoor 2016 Springen klasse B  DE: Nick Nanning met Oakytwo, kring Vechtdal
Indoor 2016 Springen klasse L AB: Ilse Nora Bliek met Kyra, kring NWO-NOP
Indoor 2016 Springen klasse L C: Julia Vermue met Bailey, kring NWO-NOP
Indoor 2016 Springen klasse L DE: Lotte Wansink met Timeless, kring Reggedal
Indoor 2016 Springen klasse M C: Thijmen Vos met Sunshine, kring Reggedal
Indoor 2016 Springen klasse M DE: Lotte Borghuis met Mentos, kring Twente
Indoor 2016 Springen klasse Z  C: Esmée Kijk in de Vegte met Captain Jack, kring Salland
Indoor 2016 Springen klasse Z  DE: Iris Zwienenberg met Klaverborch's Ronaldo, kring Reggedal
Indoor 2016 Springen klasse ZZ DE: Iris Zwienenberg met Black Magic, kring Reggedal
Indoor 2016 Dressuur klasse B  AB: Maudy Geerdink met Zorro, kring Twente
Indoor 2016 Dressuur klasse B  C: Noortje ten Cate met Macho, kring Reggedal
Indoor 2016 Dressuur klasse B  D: Nické Miskotte met Brouwerhaven's Diva, kring Reggedal
Indoor 2016 Dressuur klasse B  E: Jeanine Jorna met Glenda, kring NWO-NOP
Indoor 2016 Dressuur klasse L1 AB: Laureen Veerman met Henshof Wesly, kring Vechtdal
Indoor 2016 Dressuur klasse L1 C: Vera Roelofs met Twister, kring Vechtdal
Indoor 2016 Dressuur klasse L1 D: Hannah Keizer met De Goede Ree Now Or Never, kring NWO-NOP
Indoor 2016 Dressuur klasse L1 E: Merel Kuiper met Dailan Du Bois, kring Vechtdal
Indoor 2016 Dressuur klasse L2 AB: Benthe Meijerink met Comm's Forest Dille, kring Twente
Indoor 2016 Dressuur klasse L2 C: Siebe ten Brummelhuis met Spring Star's Simba, kring NWO-NOP
Indoor 2016 Dressuur klasse L2 DE: Puck in het Veld met Magic Diablo, kring Reggedal
Indoor 2016 Dressuur klasse M1M2AB: Nadieh Rens met Twister, kring Vechtdal
Indoor 2016 Dressuur klasse M1M2C: Maxime van Dijk met Brummerhoeve's Paladin, kring NWO-NOP
Indoor 2016 Dressuur klasse M1 DE: Anna Post met Bodoboy, kring NWO-NOP
Indoor 2016 Dressuur klasse M2 DE: Dylian Roelofs met Jacodie's Bo's Blaze, kring Reggedal
Indoor 2016 Dressuur klasse Z1Z2C: Else Felix met Floortje, kring NWO-NOP
Indoor 2016 Dressuur klasse Z1 DE: Ilse Volkerink met Wise Guy, kring Vechtdal
Indoor 2016 Dressuur klasse Z2 DE: Annelotte Felix met Mastro's Night And Day, kring NWO-NOP

Outdoor 2015 Springen klasse B AB: Nick Nanning met Knirremeis, kring Vechtdal
Outdoor 2015 Springen klasse B C: Wesley de Boer met Moonlight, kring Vechtdal
Outdoor 2015 Springen klasse B  D: Naomi Huzink met Kadish, kring Twente
Outdoor 2015 Springen klasse B  E: Joëlle Ruiterkamp met Elmo, kring Salland
Outdoor 2015 Springen klasse L AB: Pien de Boer met Mini Mouse, kring Vechtdal
Outdoor 2015 Springen klasse L C: Estelle Kwakkel met Rifei's Black Jump, kring NWO-NOP
Outdoor 2015 Springen klasse L DE: Job Rothstegge met Orchid's Chymara, kring Twente
Outdoor 2015 Springen klasse M C: Lotte Borghuis met Brummerhoeve's Pilgrim, kring Twente
Outdoor 2015 Springen klasse M DE: Danielle Sluyer met Exciting, kring Vechtdal
Outdoor 2015 Springen klasse Z C: Bente Luijerink met Viterbo Emelwerth, kring Twente
Outdoor 2015 Springen klasse Z DE: Iris Zwienenberg met Pam's Ronaldo, kring Reggedal
Outdoor 2015 Springen klasse ZZ DE: Iris Zwienenberg met Bora-bora, kring Reggedal
Outdoor 2015 Dressuur klasse B AB: Maxime Pouwels met Goofie, kring Reggedal
Outdoor 2015 Dressuur klasse B  C: Estelle Kwakkel met Rifei's Black Jump, kring NWO-NOP
Outdoor 2015 Dressuur klasse B  D: Jojanne Dalemns met Baroe, kring Reggedal
Outdoor 2015 Dressuur klasse B  E: Lotte Bakhuis met Powerful Overlord, kring Reggedal
Outdoor 2015 Dressuur klasse L1 AB: Loes Bronsvoort met Mickey, kring Reggedal
Outdoor 2015 Dressuur klasse L1 C: Siebe ten Brummelhuis met Spring Star's Simba, kring NWO-NOP
Outdoor 2015 Dressuur klasse L1 D: Merle Pieperiet met Vingino, kring Twente
Outdoor 2015 Dressuur klasse L1 E: Mirthe Zwart met Chico Chin's Hekwereld, kring Reggedal
Outdoor 2015 Dressuur klasse L2 AB: Nadieh Rens met Twister, kring Vechtdal
Outdoor 2015 Dressuur klasse L2 C: Mirthe Bakker met Sultan, kring NWO-NOP
Outdoor 2015 Dressuur klasse L2 DE: Jojanne Dalemans met Hoppenhof's Jack, kring Reggedal
Outdoor 2015 Dressuur klasse M1M2AB: Fayegale Krieger met Comm's Forest Dille, kring Salland
Outdoor 2015 Dressuur klasse M1M2C: Milou Ekkel met Kinai, kring Reggedal
Outdoor 2015 Dressuur klasse M1 DE: Lisa Joosse met Viktor, kring Vechtdal
Outdoor 2015 Dressuur klasse M2 DE: Martijn Blankvoort met Spithoven's Elexa Mb, kring Salland
Outdoor 2015 Dressuur klasse Z1Z2C: -
Outdoor 2015 Dressuur klasse Z1 DE: Marlée Mensink met Golden Midway, kring Salland
Outdoor 2015 Dressuur klasse Z2 DE: Maybrett Schreur met Majos Cannon, kring Twente
Outdoor 2015 Viertal klasse L ABC: PC Heeten, kring Salland
Outdoor 2015 Viertal klasse L BCDE: PC De Sterruiters, kring Reggedal
Outdoor 2015 Zestal klasse L ABCDE: HTC  Hessum
Outdoor 2015 Verenigingskampioenschap: PC  De Deltaruiters, kring NWO-NOP

Indoor 2015 Springen klasse B AB: Anna Holtland met Drieske, kring NWO-NOP
Indoor 2015 Springen klasse B C: Lotte Borghuis met Brummerhoeve's Pilgrim, kring Twente
Indoor 2015 Springen klasse B D: Mart IJland met Nautilus, kring Twente
Indoor 2015 Springen klasse B E: Kim Bakhuis met Alexia, kring Vechtdal
Indoor 2015 Springen klasse L AB: Edith Post met Beukenhof's Petra, kring NWO-NOP
Indoor 2015 Springen klasse L C: Esme Ekkelkmap met Amigo, kring Vechtdal
Indoor 2015 Springen klasse L DE: Iris Zwienenberg met Sky High, kring Reggedal
Indoor 2015 Springen klasse M C: Bente Luijerink met Viterbo Emelwerth, kring Twente
Indoor 2015 Springen klasse M DE: Savannah Brandes met Bosvallei's Tiego, kring Reggedal
Indoor 2015 Springen klasse Z  C: Iris Elshof met Orchid's Ela, kring Salland
Indoor 2015 Springen klasse Z DE: Iris Zwienenberg met Bora-bora, kring Reggedal
Indoor 2015 Springen klasse ZZ  DE: Bodil Schuttenbeld met Miss Snowy, kring Twente
Indoor 2015 Dressuur klasse B AB: Ilona van Leussen met Rhytmical, kring Salland
Indoor 2015 Dressuur klasse B C: Siebe ten Brummelhuis met Spring Star's Simba, kring NWO-NOP
Indoor 2015 Dressuur klasse B D: Isabelle Klein met Dollar Girl, kring Vechtdal
Indoor 2015 Dressuur klasse B  E: Mirthe Zwart met Chico Chin's Hekwereld, kring Reggedal
Indoor 2015 Dressuur klasse L1 AB: Jolien Felix met Spetter V.d. Laarbeek Hoeve, kring NWO-NOP
Indoor 2015 Dressuur klasse L1 C: Mirthe Bakker met Sultan, kring NWO-NOP
Indoor 2015 Dressuur klasse L1 D: Jojanne Dalemans met Hoppenhof's Jack, kring Reggedal
Indoor 2015 Dressuur klasse L1 E: Isabelle Klein met Winsor, kring Vechtdal
Indoor 2015 Dressuur klasse L2 AB: Menno Wolfkamp met Dorien, kring Reggedal
Indoor 2015 Dressuur klasse L2 C: Dana Aarnink met Eikenhorst's Sandy, kring Salland
Indoor 2015 Dressuur klasse L2 DE: Lisanne Kanis met Elavsca, kring NWO-NOP
Indoor 2015 Dressuur klasse M1M2AB: Milou Ekkel met Moonlight, kring Reggedal
Indoor 2015 Dressuur klasse M1M2C: Else Felix met Floortje, kring NWO-NOP
Indoor 2015 Dressuur klasse M1 DE: Merel Kuiper met Hunsingo's Tobias, kring Vechtdal
Indoor 2015 Dressuur klasse M2 DE: Annelotte Felix met Mastro's Night And Day, kring NWO-NOP
Indoor 2015 Dressuur klasse Z1Z2C: Fleur Bos met Nakita, kring Salland
Indoor 2015 Dressuur klasse Z1 DE: Aniek Wolfkmap met Legally Blonde, kring Reggedal
Indoor 2015 Dressuur klasse Z2 DE: Maybrett Schreur met Leuns Veld's Winston, kring Twente

Outdoor 2014 Springen klasse B AB: Evi Wiefferink met Jumper, kring Reggedal
Outdoor 2014 Springen klasse B C: Dana Aarnink met Eikenhorst's Sandy, kring Salland
Outdoor 2014 Springen klasse B  D: Dylian Roelofs met Jacodie's Bo's Blaze, kring Reggedal
Outdoor 2014 Springen klasse B  E: Martijn Blankvoort met Spithoven's Elexa Mb, kring Salland
Outdoor 2014 Springen klasse L AB: Thijmen Vos met Mario, kring Reggedal
Outdoor 2014 Springen klasse L C: Britt ter Harmsel met Sugar Pine, kring Reggedal
Outdoor 2014 Springen klasse L DE: Bas Haarhuis met Jacodi's Brassy's Breeze, kring Twente
Outdoor 2014 Springen klasse M C: Chenoa ten Wolde met Mistery, kring Vechtdal
Outdoor 2014 Springen klasse M DE: Tania van Leeuwen met Dollar Girl, kring Twente
Outdoor 2014 Springen klasse Z  C: Iris Elshof met Orchid's Ela, kring Salland
Outdoor 2014 Springen klasse Z  DE: Coen Kerbert met Hazelhorst Luca, kring Twente
Outdoor 2014 Springen klasse ZZ DE: Ties Rothstegge met Boyne Ashanti, kring Twente
Outdoor 2014 Dressuur klasse B AB: Anna Holtland met Drieske, kring NWO-NOP
Outdoor 2014 Dressuur klasse B  C: Gerco Rienties met Wesley, kring NWO-NOP
Outdoor 2014 Dressuur klasse B  D: Claudia Krijgsman met Saffir, kring Reggedal
Outdoor 2014 Dressuur klasse B E: Eline Brok met Zoë Rosso, kring Reggedal
Outdoor 2014 Dressuur klasse L1 AB: Rebeca ten Voorde met Marscha, kring Reggedal  
Outdoor 2014 Dressuur klasse L1 C: Milou Ekkel met Kinai, kring Reggedal
Outdoor 2014 Dressuur klasse L1 D: Nikki van der Laan met Berkelhofs Tycho, kring Vechtdal
Outdoor 2014 Dressuur klasse L1 E: Sharon Kamphuis met Flower Girl, kring Twente
Outdoor 2014 Dressuur klasse L2 AB: Gerco Rienties met Sissie, kring NWO-NOP
Outdoor 2014 Dressuur klasse L2 C: Fayegale Krieger met I Follow You, kring Salland
Outdoor 2014 Dressuur klasse L2 DE: Ilse Volkerink met Wise Guy, kring Vechtdal
Outdoor 2014 Dressuur klasse M1M2 AB: Benthe van Baren met Populair, kring NWO-NOP
Outdoor 2014 Dressuur klasse M1M2C: Dylian Roelofs met Calypso, kring Reggedal
Outdoor 2014 Dressuur klasse M1 DE: Maybrett Schreur met Nautilus, kring Twente
Outdoor 2014 Dressuur klasse M2 DE: Monica Borger met Beau Dancer, kring NWO-NOP
Outdoor 2014 Dressuur klasse Z1Z2C: Savannah Brandes met Prince, kring Reggedal
Outdoor 2014 Dressuur klasse Z1 DE: Marit Golsteijn met Viktor, kring Vechtdal
Outdoor 2014 Dressuur klasse Z2 DE:  Ilona van Veldhuizen met Beekerheide's Naugty Boy, kring NWO-NOp
Outdoor 2014 Viertal klasse L ABC: PC De Hertruitertjes, kring Reggedal
Outdoor 2014 Viertal klasse LM CDE: PC De Oosterhoffruiters, kring Reggedal
Outdoor 2014 Zestal klasse L ABCDE:  HTC  Hessum
Outdoor 2014 Verenigingskampioenschap: PC  De Deltaruiters, kring NWO-NOP
Outdoor 2014 Eventing klasse B: Jikke Pot met Quickstar, kring Salland
Outdoor 2014 Eventing klasse L: Anne Lynn Hovenga met Benneton, kring NWO-NOP
Outdoor 2014 Eventing klasse M: Isabelle Klein met Dollar Girl, kring Vechtdal
Outdoor 2014 Eventing klasse Z: Enola Mulder met Orchid's Fatima, kring Twente

Indoor 2014 Springen klasse B AB: Estelle Kwakkel met Spirit, kring NWO-NOP
Indoor 2014 Springen klasse B  C: Benthe Lammertink met Tobias, kring Twente
Indoor 2014 Springen klasse B D: Else Waayer met True Colours, kring Twente
Indoor 2014 Springen klasse B  E: Mayke Dijsselhof met Aragini, kring Salland
Indoor 2014 Springen klasse L AB: Anna Post met Beukenhof's Petra, kring NWO-NOP
Indoor 2014 Springen klasse L C: Desteny Hulsman met Sundance, kring Salland
Indoor 2014 Springen klasse L DE: Jessie Wiefferink met Sam, kring Reggedal
Indoor 2014 Springen klasse M C: Savannah Brink met Merquino's Abby, kring NWO-NOP
Indoor 2014 Springen klasse M DE: Elike Morsink met Anouk, kring Twente
Indoor 2014 Springen klasse Z  C: Iris Elshof met Orchid's Ela, kring Salland
Indoor 2014 Springen klasse Z  DE: Berber Dijkman met Allstar, kring NWO-NOP
Indoor 2014 Springen klasse ZZ DE: Emma van Brummelen met Kojak, kring NWO-NOP
Indoor 2014 Dressuur klasse B AB: Tessa Rumph met Rainy May, kring Vechtdal
Indoor 2014 Dressuur klasse B  C: Gerco Rienties met Wesley, kring NWO-NOP
Indoor 2014 Dressuur klasse B D: Merel Kuiper met Hunsingo's Tobias, kring Vechtdal
Indoor 2014 Dressuur klasse B  E: Mayke Dijsselhof met Aragini, kring Salland
Indoor 2014 Dressuur klasse L1 AB: Gerco Rienties met Sissie, kring NWO-NOP
Indoor 2014 Dressuur klasse L1 C: Colleen Swennenhuis met Liberty, kring Twente
Indoor 2014 Dressuur klasse L1 D: Ilse Volkerink met Wise Guy, kring Vechtdal
Indoor 2014 Dressuur klasse L1 E: Lisanne Kanis met Elavsca, kring NWO-NOP
Indoor 2014 Dressuur klasse L2 AB: Gwendolyn Krieger met Rythmical, kring Salland
Indoor 2014 Dressuur klasse L2 C: Fayegale Krieger met Elwi's Adorable, kring Salland
Indoor 2014 Dressuur klasse L2 DE: Monica Borger met Beau Dancer, kring NWO-NOP
Indoor 2014 Dressuur klasse M1M2AB: Lindsay Bals met Ashley, kring Twente
Indoor 2014 Dressuur klasse M1M2C: Else Felix met Floortje, kring NWO-NOP
Indoor 2014 Dressuur klasse M1 DE: Aniek Fokkert met Calypso, kring Reggedal
Indoor 2014 Dressuur klasse M2 DE: Anne van Otten met Steendieks Hamilton, kring Reggedal
Indoor 2014 Dressuur klasse Z1Z2C: Savannah Brandes met Prince, kring Reggedal
Indoor 2014 Dressuur klasse Z1 DE: Quincy Langevoort met Jazz, kring Reggedal
Indoor 2014 Dressuur klasse Z2 DE: Marit Golsteijn met Bo, kring Vechtdal

Outdoor 2013 Springen klasse B  AB: Esme Ekkelkamp met Never Know's Thurbo, kring Vechtdal
Outdoor 2013 Springen klasse B  C:  Nina Dubbeldam met Zorro, kring Twente
Outdoor 2013 Springen klasse B  D: Wout Wigger met Dex, kring Twente
Outdoor 2013 Springen klasse B E: Debby Linthorst met Wings, kring Twente
Outdoor 2013 Springen klasse L AB: Gerco Rienties met Sissie, kring NWO-NOP
Outdoor 2013 Springen klasse L C: Odile Kolkman met Hakim, kring Salland
Outdoor 2013 Springen klasse L DE: Ties Rothstegge met Flash, kring Twente
Outdoor 2013 Springen klasse M C: Chenoa ten Wolde met Mistery, kring Vechtdal
Outdoor 2013 Springen klasse M DE: Maureen Meulenbroek met Chanel, kring Twente
Outdoor 2013 Springen klasse Z C: Danjel Holterman met Whoopy, kring Salland
Outdoor 2013 Springen klasse Z  DE: Anne Lynn Hovenga met Benneton, kring NWO-NOP
Outdoor 2013 Springen klasse ZZ DE: Amke Bekhuis met Temptation, kring Twente
Outdoor 2013 Dressuur klasse B AB: Benthe Meijerink met Snowy, kring Salland
Outdoor 2013 Dressuur klasse B  C: Lot van der Veen met Rosita, kring Twente
Outdoor 2013 Dressuur klasse B D: Ilse Volkerink met Wise Guy, kring Vechtdal
Outdoor 2013 Dressuur klasse B  E: Sharon Kamphuis met Flower Girl, kring Twente
Outdoor 2013 Dressuur klasse L1 AB: Tessa Rumph met The Corws General, kring Vechtdal
Outdoor 2013 Dressuur klasse L1 C: Pascalle Lienesch met Minouche, kring Twente
Outdoor 2013 Dressuur klasse L1 D: Annelotte Felix met Mastro's Night And Day, kring NWO-NOP
Outdoor 2013 Dressuur klasse L1 E: Eline Karstanje met Tommy, kring Salland
Outdoor 2013 Dressuur klasse L2 AB: Tessa Rumph met Primera, kring Vechtdal
Outdoor 2013 Dressuur klasse L2 C: Else Felix met Floortje, kring NWO-NOP
Outdoor 2013 Dressuur klasse L2 DE: Aniek Fokkert met Calypso, kring Reggedal
Outdoor 2013 Dressuur klasse M1M2AB: Claudia Krijgsman met Dream Team's Kadance, kring Reggedal
Outdoor 2013 Dressuur klasse M1M2C: Monica Borger met Ten Ankers Maurimka, kring NWO-NOP
Outdoor 2013 Dressuur klasse M1 DE: Lisanne Kanis met Aisha, kring NWO-NOP
Outdoor 2013 Dressuur klasse M2 DE: Marit Golsteijn met Viktor, kring Vechtdal
Outdoor 2013 Dressuur klasse Z1Z2C: Merel Kuiper met Santos, kring Vechtdal
Outdoor 2013 Dressuur klasse Z1 DE: Ilona van Veldhuizen met Beekerheide's Naughty Boy, kring NWO-NOP
Outdoor 2013 Dressuur klasse Z2 DE: Lynn Wossink met Royal Star Quincy, kring Twente
Outdoor 2013 Viertal klasse L ABC:  HTC  Hessum
Outdoor 2013 Viertal klasse LM CDE:  PC  De Eschruiters, kring Reggedal
Outdoor 2013 Verenigingskampioenschap: PC De Heuvelruitertjes, kring Salland
Outdoor 2013 Eventing klasse B: Annida Renes met Prinz, kring Reggedal
Outdoor 2013 Eventing klasse L: Enola Mulder met Orchid's Fatima, kring Reggedal
Outdoor 2013 Eventing klasse M: Nadia Pallas met Haasendonck's Ambrosius, kring Twente
Outdoor 2013 Eventing klasse Z: Enola Mulder met Orchard's Shanon, kring Twente

Indoor 2013 Springen klasse B  AB: Gwendolyn Krieger met Rhytmical, kring Salland
Indoor 2013 Springen klasse B C: Mart IJland met Pialotta, kring Twente
Indoor 2013 Springen klasse B  D: Eva Oude Wolcherink met Jaffar, kring Twente
Indoor 2013 Springen klasse B  E: Mijke Nijenkamp met Da Vinci, kring Salland
Indoor 2013 Springen klasse L AB: Janieke Coenen met Carina, kring NWO-NOP
Indoor 2013 Springen klasse L C: Chenoa ten Wolde met Mistery, kring Vechtdal
Indoor 2013 Springen klasse L DE: Ties Rothstegge met Orchid's Onyx, kring Twente
Indoor 2013 Springen klasse M C: Jessie Wiefferink met White Diamond, kring Reggedal
Indoor 2013 Springen klasse M DE: Lynn van Oldeniel met D-linos, kring Salland
Indoor 2013 Springen klasse Z C: Coen Kerbert met Snow Lips, kring Twente
Indoor 2013 Springen klasse Z DE: Jesse Seiger met Silverado, kring Twente
Indoor 2013 Springen klasse ZZ  DE: Berber Dijkman met Special Edition, kring Salland
Indoor 2013 Dressuur klasse B AB: Fayegale Krieger met Snelstable Gameboy, kring Salland
Indoor 2013 Dressuur klasse B C: Maud de Bruijn met Sunflower, kring Vechtdal
Indoor 2013 Dressuur klasse B  D: Tessa Volkerink met Wise Guy, kring Vechtdal
Indoor 2013 Dressuur klasse B  E: Sharon Kamphuis met Flower Girl, kring Twente
Indoor 2013 Dressuur klasse L1 AB: Gerco Rienties met Sissie, kring NWO-NOP
Indoor 2013 Dressuur klasse L1 C: Milan Elshof met It's A Dream, kring Reggedal
Indoor 2013 Dressuur klasse L1 D: Myrthe Schuttevaar met Zaragossa, kring Reggedal
Indoor 2013 Dressuur klasse L1 E: Marinus van der Weerd met Dacieni, kring NWO-NOP
Indoor 2013 Dressuur klasse L2 AB: Esme Ekkelkamp met Never Know's Sandy, kring Vechtdal
Indoor 2013 Dressuur klasse L2 C: Jenayla Roeland met Goldwin's Hoeve's Franky, kring NWO-NOP
Indoor 2013 Dressuur klasse L2 DE:  Lisanne Kanis met Aisha, kring NWO-NOP
Indoor 2013 Dressuur klasse M1M2AB: Savannah Brandes met Aragon, kring Reggedal
Indoor 2013 Dressuur klasse M1M2C: Isabel Lienesch met Minouche, kring Twente
Indoor 2013 Dressuur klasse M1 DE: Quincy Langevoort met Jazz, kring Reggedal
Indoor 2013 Dressuur klasse M2 DE: Michelle Beniest met African Whisbone, kring Twente
Indoor 2013 Dressuur klasse Z1Z2 C: Annelotte Felix met Floortje, kring NWO-NOP
Indoor 2013 Dressuur klasse Z1 DE: Nina Wennink met Orlando, kring Reggedal
Indoor 2013 Dressuur klasse Z2 DE: Isis Haccou met Cinderella Du Bois, kring Twente


Outdoor 2012 Springen klasse B  AB: Danjel Holterman met Prins, kring Salland
Outdoor 2012 Springen klasse B  C: Lynn van Oldeniel met Glamour, kring Salland
Outdoor 2012 Springen klasse B  D: Bo Vloothuis met First Lady, kring Twente
Outdoor 2012 Springen klasse B  E: Hilde Meuleman met Sireli, kring NWO-NOP
Outdoor 2012 Springen klasse L AB: Janieke Coelen met Carina, kring NWO-NOP
Outdoor 2012 Springen klasse L C: Gerdi de Munnik met Magic, kring NWO-NOp
Outdoor 2012 Springen klasse L DE: Esther Laarman met Kylah, kring Twente
Outdoor 2012 Springen klasse M C: Eline Kamphuis met Roxie, kring Twente
Outdoor 2012 Springen klasse M  DE: Sophie Bos met Taxi zb', kring Twente
Outdoor 2012 Springen klasse Z C: Muriel Dijk met Angel, kring Twente
Outdoor 2012 Springen klasse Z  DE: Marjolein Jonkers met Zarville, kring Vechtdal
Outdoor 2012 Springen klasse ZZ  DE: Amke Bekhuis met Temptation, kring Twente
Outdoor 2012 Dressuur klasse B  AB: Esme Ekkelkamp met Never Know's Turbo, kring Vechtdal
Outdoor 2012 Dressuur klasse B C: Monica Borger met Ten Ankers Maurimka, kring NWO-NOP
Outdoor 2012 Dressuur klasse B D: Britt Wigink met Speyckbosch Donnatella, kring Salland
Outdoor 2012 Dressuur klasse B E: Marinus van der Weerd met Dacieni, kring NWO-NOP
Outdoor 2012 Dressuur klasse L1 AB: Wieke Tutert met Jordy, kring Salland
Outdoor 2012 Dressuur klasse L1 C: Jenayla Roeland met Goldwin's Hoeve's Franky, kring NWO-NOP
Outdoor 2012 Dressuur klasse L1 D: Alie Janne Post met Bodoboy, kring NWO-NOP
Outdoor 2012 Dressuur klasse L1 E: Hilde Meuleman met Sireli, kring NWO-NOP
Outdoor 2012 Dressuur klasse L2 AB: Lynn Bouwmeester met James, kring Twente
Outdoor 2012 Dressuur klasse L2 C: Fleur Bos met Nakita, kring Salland
Outdoor 2012 Dressuur klasse L2 DE:  Grietje van der Weide met Mistral, kring Vechtdal
Outdoor 2012 Dressuur klasse M1M2B: Janine Kempers met Misty, kring Salland
Outdoor 2012 Dressuur klasse M1M2C: Sanne Dokman met Amor, kring Twente
Outdoor 2012 Dressuur klasse M1 DE: Ashley Langevoort met Saint Tropez, kring Reggedal
Outdoor 2012 Dressuur klasse M2 DE: Aniek Wolfkamp met Myron Du Vi, kring Reggedal
Outdoor 2012 Dressuur klasse Z1 C: Andel Odink met Jopie, kring Vechtdal
Outdoor 2012 Dressuur klasse Z1 DE: Marit Golsteijn met Bo, kring Vechtdal
Outdoor 2012 Dressuur klasse Z2 DE: Isis Haccou met Cinderella Du Bois, kring Twente
Outdoor 2012 Viertal klasse L CDE: PC De Molenruiters, kring Salland
Outdoor 2012 Verenigingskampioenschap: PC De Deltaruiters, kring NWO-NOP

 

 

 

 

   

Agenda:
01 / 02
februari
Indoorkampioenschap 2019
08 / 09
februari
Indoorkampioenschap 2019
15 / 16
februari
Indoorkampioenschap 2019
26 / 27
juli
Galoppade 2019 paarden Heeten
03
augustus
Galoppade 2019 pony's Heeten