KNHS Regio Overijssel
Regiokampioenen paarden

Een overzicht van de regiokampioenen paarden vanaf 2012 t/m heden


Outdoor 2018 Springen klasse B: Eva Oude Wolcherink met Stakkaire Gold SDH, kring Twente
Outdoor 2018 Springen klasse L: Aniek ter Harmsel met Hakkie, kring Reggedal
Outdoor 2018 Springen klasse M: Monica Borger met Fantacy-Lady, kring NWO-NOP
Outdoor 2018 Springen klasse Z:  Koen Westendorp met Comme Prévu, kring Reggedal
Outdoor 2018 Springen klasse ZZ: Veronique Morsink met Zakina Z, kring Twente
Outdoor 2018 Dressuur klasse B:  Mareille Lentfert met Heyli, kring Twente
Outdoor 2018 Dressuur klasse L1: Richella Nijen Twilhaar met Fasco, kring Vechtdal
Outdoor 2018 Dressuur klasse L2:  Ellen Niekolaas met Handsome, kring Reggedal
Outdoor 2018 Dressuur klasse M1: Ashley Langevoort met Illinois, kring Reggedal
Outdoor 2018 Dressuur klasse M2: Inge Vogelzang met Gentleman, kring Vechtdal
Outdoor 2018 Dressuur klasse Z1: Stefan Passchier met Hello Ferrero, kring NWO-NOP
Outdoor 2018 Dressuur klasse Z2: Shanaya Karadag met Amaretto, kring Twente
Outdoor 2018 Dressuur klasse ZZL: Kristel van Duren-Bodewest met Farfelu D.E.S., kring NWO-NOP
Outdoor 2018 Viertal klasse L: RV Dijkruiters, kring NWO-NOP
Outdoor 2018 Viertal klasse ZZ: Golden Girls
Outdoor 2018 Viertal klasse M kür op muziek: Team Cevaal
Outdoor 2018 Verenigingskampioenschap:  RV Vollenhove, kring NWO-NOP

Indoor 2018 Springen klasse B: Anne Molenaar met Iceman B, kring Reggedal
Indoor 2018 Springen klasse L: Evelien Walkot met Happy, kring Twente
Indoor 2018 Springen klasse M: Joanne Wes met Ailie, kring Reggedal
Indoor 2018 Springen klasse Z: Michel Priemis met Eames, kring Vechtdal
Indoor 2018 Springen klasse ZZ: Steven Veldhuis met Fionapina Colada, kring Twente
Indoor 2018 Dressuur klasse B: Richelle Nijen twilhaar met Leopart, kring Vechtdal
Indoor 2018 Dressuur klasse L1: Janiek Velthof met Esprit, kring Twente
Indoor 2018 Dressuur klasse L2: Marieta Doornwaard-Uitslag met It's Easy, kring NWO-NOP
Indoor 2018 Dressuur klasse M1: Milou Ekkel met Uvonia, kring Reggedal
Indoor 2018 Dressuur klasse M2: Silke Kamphuis met Guus GS, kring Twente
Indoor 2018 Dressuur klasse Z1: Janneke Punte met San Francisco RES, kring Twente
Indoor 2018 Dressuur klasse Z2: Nicky Snijder met Game boy STH, kring Vechtdal
Indoor 2018 Dressuur klasse ZZL: Joyce Vegter met Figo, kring Twente

Outdoor 2017 Springen klasse B: Puck Haverkate met C Yandex SVM, kring Twente
Outdoor 2017 Springen klasse L: Linda Klaassen met Hidiene, kring Twente
Outdoor 2017 Springen klasse M: Jarno Hesselink met Fhera, kring Twente
Outdoor 2017 Springen klasse Z: Steven Veldhuis met Graziano VDL, kring Twente
Outdoor 2017 Springen klasse ZZ: Natalia Majchrowicz met Arco, kring Reggedal
Outdoor 2017 Dressuur klasse B: Angela van Lies met Genua, kring Reggedal
Outdoor 2017 Dressuur klasse L1: Joyce Szozda met San Francisco RES, kring Twente
Outdoor 2017 Dressuur klasse L2: Inge Vogelzang met Gentleman, kring Vechtdal
Outdoor 2017 Dressuur klasse M1: Stefan Passchier met Ferrero, kring NWO-NOP
Outdoor 2017 Dressuur klasse M2: Joyce Vegter met Gabana, kring Twente
Outdoor 2017 Dressuur klasse Z1: Lisanne der Nederlanden met Gifte, kring Reggedal
Outdoor 2017 Dressuur klasse Z2: Joyce Vegter met Figo, kring Twente
Outdoor 2017 Dressuur klasse ZZL: Michelle Weyl met Enzo D, kring Twente
Outdoor 2017 Viertal klasse L: RV  Heeten, kring Salland
Outdoor 2017 Viertal klasse Z: RV  De Bosruiters, kring Vechtdal
Outdoor 2017 Zestal klasse L/M: Team Cevaal
Outdoor 2017 Verenigingskampioenschap: RV  De Eschruiters, kring Reggedal
Outdoor 2017 Eventing klasse B: Elise Grotentraast met Zo Is Ie, kring Salland
Outdoor 2017 Eventing klasse L: Debbie van Weert met Deux, kring Salland
Outdoor 2017 Eventing klasse M: Lisette Kleine Schaars met Keizers Bingoedwies, kring Salland

Indoor 2017 Springen klasse B: Monica Borger met Fantacy-Lady, kring NWO-NOP
Indoor 2017 Springen klasse L: Roderick van der Engh met Jufferbeek's Hazelaar, kring Twente
Indoor 2017 Springen klasse M: Rianne Dijkers met Visa-vie, kring Twente
Indoor 2017 Springen klasse Z: Lynn van Oldeniel met Evira's Uno, kring Salland
Indoor 2017 Springen klasse ZZ: Ellen Zwijnenberg met Boncetto, kring Salland
Indoor 2017 Dressuur klasse B: Silke Kamphuis met Izzy, kring Twente
Indoor 2017 Dressuur klasse L1: Annelies Lindeboom met Hinde, kring Reggedal
Indoor 2017 Dressuur klasse L2: Kim Morsink-Koop met Hayley Hill, kring Twente
Indoor 2017 Dressuur klasse M1: Rom Vermunt met Gio, kring Twente
Indoor 2017 Dressuur klasse M2: Marit Golsteijn met Dido, kring Vechtdal
Indoor 2017 Dressuur klasse Z1: Joyce Vegter met Figo, kring Twente
Indoor 2017 Dressuur klasse Z2: Maybrett Schreur met Bugatti Veyron NL, kring Twente
Indoor 2017 Dressuur klasse ZZL: Louanne Eenkhoorn met Clinton, kring NWO-NOP

Outdoor 2016 Springen klasse B: Marije Klaassen met Esprit, kring Reggedal
Outdoor 2016 Springen klasse L: Ties Rothstegge met Ferrari, kring Twente
Outdoor 2016 Springen klasse M: Natalia Majchrowicz met Arco, kring Reggedal
Outdoor 2016 Springen klasse Z: Veronique Morsink met Celina Z, kring Twente
Outdoor 2016 Springen klasse ZZ: Anne-Lotte Tijhuis met Casaktie, kring Twente
Outdoor 2016 Dressuur klasse B: Mellany van den Vorstenbosch met Habibi Loma W, kring NWO-NOP
Outdoor 2016 Dressuur klasse L1: Janine Flier-Breman met Hercules, kring NWO-NOP
Outdoor 2016 Dressuur klasse L2: Annabel Rootveld met Happy Feet, kring Reggedal
Outdoor 2016 Dressuur klasse M1: Rom Vermunt met Jolene, kring Twente
Outdoor 2016 Dressuur klasse M2: Joyce Vegter met Figo, kring Twente
Outdoor 2016 Dressuur klasse Z1: Gert Wiegand Bruss met Four Seasons, kring Vechtdal
Outdoor 2016 Dressuur klasse Z2: Linda Mars met Escade, kring Twente
Outdoor 2016 Dressuur klasse ZZL: Maybrett Schreur met Feinsliebchen, kring Twente
Outdoor 2016 Viertal klasse L: RV De Horstruiters, kring Salland
Outdoor 2016 Viertal klasse M: RV  De Bosruiters, kring Vechtdal
Outdoor 2016 Zestal klasse M: Team Cevaal
Outdoor 2016 Verenigingskampioenschap: LR Heeten, kring Salland
Outdoor 2016 Eventing klasse B: Lonneke Klein Willink met Rejoko's Milestone Harry, kring Reggedal
Outdoor 2016 Eventing klasse L: Martine Harink met Charly, kring Twente
Outdoor 2016 Eventing klasse M: Lonneke Klein Willink met Rejoko's The Top Notch, kring Reggedal

Indoor 2016 Springen klasse B: Stef Veldhuis met Zarelza, kring Twente
Indoor 2016 Springen klasse L: Hariette van Dalfsen met Wipeout, kring NWO-NOP
Indoor 2016 Springen klasse M: Francine Wartena met Diva, kring Salland
Indoor 2016 Springen klasse Z: Pim Mulder met Ecanto J, kring NWO-NOP
Indoor 2016 Springen klasse ZZ: Britt Wiefferink met Brunetti 2, kring Reggedal
Indoor 2016 Dressuur klasse B: Mariëlle Schotman met Glenelly, kring Salland
Indoor 2016 Dressuur klasse L1: Silke Kamphuis met Guus, kring Twente
Indoor 2016 Dressuur klasse L2: Marit Golsteijn met Dido, kring Vechtdal
Indoor 2016 Dressuur klasse M1: Joyce Vegter met Figo, kring Twente
Indoor 2016 Dressuur klasse M2: Quincy Langevoort met Floyd, kring Reggedal
Indoor 2016 Dressuur klasse Z1: Monique Nijenkamp-Westendorp met Chilahrita, kring Reggedal
Indoor 2016 Dressuur klasse Z2: Gabrielle Rensink met Edson, kring Reggedal
Indoor 2016 Dressuur klasse ZZL: Linda Mars met Donna-D, kring Twente

Outdoor 2015 Springen klasse B: Linda Klaassen met Fleurona K, kring Twente
Outdoor 2015 Springen klasse L: Linda Klaassen met Fayenthe, kring Twente
Outdoor 2015 Springen klasse M: Manon Damhuis met Miss Eowyn, kring Twente
Outdoor 2015 Springen klasse Z: Maud Wiefferink met Agono, kring Twente
Outdoor 2015 Springen klasse ZZ: Shanice Roozeboom met Abrinosa, kring NWO-NOP
Outdoor 2015 Dressuur klasse B: Silke Kamphuis met Guus, kring Twente
Outdoor 2015 Dressuur klasse L1: Syenne Schoorlemmer met Fortissimo, kring Salland
Outdoor 2015 Dressuur klasse L2: Chantal Wessels met Easy, kring Vechtdal
Outdoor 2015 Dressuur klasse M1: Joyce Vegter met Figo, kring Twente
Outdoor 2015 Dressuur klasse M2: Marjan Slenderbroek-Van Unen met Dalaine, kring NWO-NOP
Outdoor 2015 Dressuur klasse Z1: Karlijn Geelkerken met Ecuador Vd, kring Twente
Outdoor 2015 Dressuur klasse Z2: Linda Mars met Donna-D, kring Twente
Outdoor 2015 Dressuur klasse ZZL: Mariska Meenhuis met Bentley, kring Twente
Outdoor 2015 Viertal klasse L: RV  De Horstruiters, kring Salland
Outdoor 2015 Viertal klasse M/Z: LR Heeten, kring Salland
Outdoor 2015 Viertal kür klasse Z: RV  De Oosterhoffruiters, kring Reggedal
Outdoor 2015 Verenigingskampioenschap: LR Heeten, kring Salland

Indoor 2015 Springen klasse B: Nick Ekkelkamp met Adventure, kring Vechtdal
Indoor 2015 Springen klasse L: Rielke Roeland met Emmely, kring NWO-NOP
Indoor 2015 Springen klasse M: Jarno Hesselink met Don Juan, kring Twente
Indoor 2015 Springen klasse Z: Remco Been met VDL Holland vd Bisschop, kring Reggedal
Indoor 2015 Springen klasse ZZ: Lisa Everts met Archem B, kring Twente
Indoor 2015 Dressuur klasse B: Elise Grotentraast met Zo Is Ie, kring Salland
Indoor 2015 Dressuur klasse L1: Marit Golsteijn met Dido, kring Vechtdal
Indoor 2015 Dressuur klasse L2: Claudine Schuth met Evita G.v., kring NWO-NOP
Indoor 2015 Dressuur klasse M1: Silke Kamphuis met Enique, kring Twente
Indoor 2015 Dressuur klasse M2: Jennifer Bakker met Monsieur Belion, kring Vechtdal
Indoor 2015 Dressuur klasse Z1: Marjan Bos-de Ruiter met Aquino, kring NWO-NOP
Indoor 2015 Dressuur klasse Z2: Femke Beljon met Coco YH, kring Vechtdal
Indoor 2015 Dressuur klasse ZZL: Diana Boer met Hot Fever, kring Vechtdal

Outdoor 2014 Springen klasse B: Jesse Seiger met Fiore, kring Twente
Outdoor 2014 Springen klasse L: Nadieh Plegt met Ksh Callord, kring Twente
Outdoor 2014 Springen klasse M: Steven Veldhuis met Cillia B, kring Twente
Outdoor 2014 Springen klasse Z: Jan Weersink met C-valentijn, kring Twente
Outdoor 2014 Springen klasse ZZ: Vicky Helthuis met Chappeau, kring Twente
Outdoor 2014 Dressuur klasse B: Bart Wagenvoort met Duvel, kring Twente
Outdoor 2014 Dressuur klasse L1: Carola Dijk met Daphne, kring Vechtdal
Outdoor 2014 Dressuur klasse L2: Mellany van den Vorstenbosch met Estoril, kring NWO-NOP
Outdoor 2014 Dressuur klasse M1: Christel Roetgerink-Rouweler met Deovolente, kring Twente
Outdoor 2014 Dressuur klasse M2: Lotte Krijnsen met Rosenstolz, kring Twente
Outdoor 2014 Dressuur klasse Z1: Susan Stegehuis met Dorsano's Sir Johnson, kring Reggedal
Outdoor 2014 Dressuur klasse Z2:  Linda Verwaal met Rocky Lvd, kring Twente
Outdoor 2014 Dressuur klasse ZZL: Wendy van Rijsbergen met Boeve's Diablo, kring Vechtdal
Outdoor 2014 Viertal klasse L/M: RV  De Zevenbuurtschappen, kring Reggedal
Outdoor 2014 Zestal klasse L: RV Bathmen, kring Salland
Outdoor 2014 Verenigingskampioen: LR De Deltaruiters, kring NWO-NOP
Outdoor 2014 Eventing klasse B: Carina Rijgwart met Zip, kring Twente
Outdoor 2014 Eventing klasse L: Marissa Kamphuis met Dillenger, kring Vechtdal
Outdoor 2014 Eventing klasse M: Daniek Pinkert met Coco Chanel, kring Reggedal

Indoor 2014 Springen klasse B: Kim van der Meer met Julio, kring Reggedal
Indoor 2014 Springen klasse L: Caily Oude Groeniger met Queen Wg, kring Twente
Indoor 2014 Springen klasse M: Lotte Bels met Almar, kring Twente
Indoor 2014 Springen klasse Z: Gerbrand van Beesten met California Vb, kring Vechtdal
Indoor 2014 Springen klasse ZZ: Elsemiek Leijenaar met Vagebond, kring Salland
Indoor 2014 Dressuur klasse B: Annelies Eckhardt met Elvis, kring Reggedal
Indoor 2014 Dressuur klasse L1: Mellany van de Vorstenbosch met Estoril, kring NWO-NOP
Indoor 2014 Dressuur klasse L2: Lianne van der Horst met Golden Eagle's Envoy, kring Salland
Indoor 2014 Dressuur klasse M1: Linda Mars met Donna-D, kring Twente
Indoor 2014 Dressuur klasse M2: Jorita Meuleman-Boom met Ambition, kring NWO-NOP
Indoor 2014 Dressuur klasse Z1: Gerdien Hilgenberg met Chanel, kring Twente
Indoor 2014 Dressuur klasse Z2: Diana Boer met Hot Fever, kring Vechtdal
Indoor 2014 Dressuur klasse ZZL: Kristel van Duren-Bodewes met Alluro, kring NWO-NOP

Outdoor 2013 Springen klasse B: Anke Booijink met Arona, kring Twente
Outdoor 2013 Springen klasse L: Sylvia van der Horst met Ticka, kring NWO-NOP  
Outdoor 2013 Springen klasse M: Johan Marsman met Aninn, kring Vechtdal
Outdoor 2013 Springen klasse Z: Josta van Straaten met Romantika, kring Vechtdal
Outdoor 2013 Springen klasse ZZ: Wesley Mulder met Zissoga, kring Twente
Outdoor 2013 Dressuur klasse B: Sanne Wichers Schreur met Dimarosa, kring Salland
Outdoor 2013 Dressuur klasse L1: Lizette Dul met Daphne, kring Salland
Outdoor 2013 Dressuur klasse L2: Wendy Uijt de Boogaardt met Eros H V B, kring NWO-NOP
Outdoor 2013 Dressuur klasse M1: Veronique van Beukelen met Weltgang, kring Reggedal
Outdoor 2013 Dressuur klasse M2: Marcia ten Dam met Florels, kring Twente
Outdoor 2013 Dressuur klasse Z1: Linda Verwaal met Rocky Lvd, kring Twente
Outdoor 2013 Dressuur klasse Z2: Kristel van Duren-Bodewes met Alluro, kring NWO-NOP
Outdoor 2013 Dressuur klasse ZZL: Denise Nekeman met Boston Sth, kring NWO-NOP
Outdoor 2013 Viertal klasse L: LR Bathmen e.o., kring Salland
Outdoor 2013 Viertal klasse M: LR De Oosterhoffruiters, kring Reggedal
Outdoor 2013 Viertal klasse Z: RV  Nieuwleusen, kring Vechtdal
Outdoor 2013 Verenigingskampioenschap: LR De Deltaruiters, kring NWO-NOP
Outdoor 2013 Eventing klasse B: Martine Harink met Wiske, kring Twente
Outdoor 2013 Eventing klasse L: Daphne Postma met Westend, kring Salland
Outdoor 2013 Eventing klasse M: Lonneke Klein Willink met Ziolanda Th, kring Reggedal

Indoor 2013 Springen klasse B: Joke Dijk met Dylan, kring Vechtdal
Indoor 2013 Springen klasse L: Corina Coenen met Hunzehoeve Zwarovski, kring NWO-NOP
Indoor 2013 Springen klasse M: Joukje Laarman met Arizona L, kring Vechtdal
Indoor 2013 Springen klasse Z: Michel Priemis met Zucces, kring Vechtdal
Indoor 2013 Springen klasse ZZ: Rob Scherphof met Annebel, kring Twente
Indoor 2013 Dressuur klasse B:  Esther van der Vegt met Evera, kring Vechtdal 
Indoor 2013 Dressuur klasse L1: Marieta Uitslag met Didi Seven, kring NWO-NOP
Indoor 2013 Dressuur klasse L2: Ymke van der Spoel met Ursilla, kring Vechtdal
Indoor 2013 Dressuur klasse M1: Anouck Nuyen met Collector's Item, kring Vechtdal
Indoor 2013 Dressuur klasse M2: Ashley Langevoort met Dontruschels, kring Reggedal
Indoor 2013 Dressuur klasse Z1: Samantha van der Lof met Elin's Nonsisdador, kring Reggedal
Indoor 2013 Dressuur klasse Z2: Femke Beljon met HvS  Rheingold, kring Vechtdal
Indoor 2013 Dressuur klasse ZZL: Jeanine Nekeman met Vlingh, kring NWO-NOP

Outdoor 2012 Springen klasse B: Jacques Wilmink met Dathajdach, kring Reggedal
Outdoor 2012 Springen klasse L: Melissa Noordman met Ziezo, kring Vechtdal
Outdoor 2012 Springen klasse M: Leon Oude Hendriksman met Balouska, kring Twente
Outdoor 2012 Springen klasse Z: Bas van der Aa met Goldfeyer, kring Twente
Outdoor 2012 Springen klasse ZZ: Isabelle van Straaten met Zeuchelle-S, kring Vechtdal
Outdoor 2012 Dressuur klasse B: Lisa Everts met Archem B, kring Twente
Outdoor 2012 Dressuur klasse L1: Marianne de Zeeuw met Blues, kring Vechtdal
Outdoor 2012 Dressuur klasse L2: Benjamin van Lieshout met Ufaz, kring Reggedal
Outdoor 2012 Dressuur klasse M1: Mariska Meenhuis met Bentley, kring Twente
Outdoor 2012 Dressuur klasse M2: Janneke Punte met Bianco-D, kring Twente
Outdoor 2012 Dressuur klasse Z1: Femke Beljon met HvS Rheingold, kring Vechtdal
Outdoor 2012 Dressuur klasse Z2: Linda Verwaal met Schatzmann, kring Twente
Outdoor 2012 Dressuur klasse ZZL: Femke Beljon met Zoraïda, kring Vechtdal
Outdoor 2012 Viertal klasse L: RV  Markelo, kring Reggedal
Outdoor 2012 Zestal klasse M: LR  Bathmen e.o., kring Salland
Outdoor 2012 Verenigingskampioenschap: LR De Deltaruiters, kring NWO-NOP

Agenda:
27
november
ALV Nijverdal
01 / 02
februari
Indoorkampioenschap 2019
08 / 09
februari
Indoorkampioenschap 2019
15 / 16
februari
Indoorkampioenschap 2019
26 / 27
juli
Galoppade 2019 paarden kring Salland
03
augustus
Galoppade 2019 pony's kring Salland